banner83
banner174
banner113

Seçimlere az bir süre kala, Mustafa Tuna proje açıkladı

ALTSO Başkanı adayı Mustafa Tuna, seçimlere 8 gün kala ilk projesini kamuoyu ile paylaştı

Seçimlere az bir süre kala, Mustafa Tuna proje açıkladı

banner108
banner238
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Mustafa Tuna, seçilmeleri halinde hayata geçirecekleri “4 T Projesi” ile Alanya’yı kalkındırıp dünyanın en gözde turizm kenti haline getirmek için çalışacaklarını söyledi.
“Turizm, Tarım, Ticaret ve Tanıtım” adı altında başlıklardan oluşan “4 T Projesi’ni” uygulamaya koyarak şehrin ekonomisini ve buna bağlı olarak gelişimini sağlamak için ekibiyle birlikte var güçleriyle çalışacaklarını vurgulayan Tuna, “Ben ve ekibim turizminde, tarımında, ticaretinde canlanması ve gelişmesinin tanıtımdan geçtiğine inanıyoruz. Bizim için en önemlisi şehrin tanıtımı.  Şehrin diğer dinamikleriyle beraber ilçemizi dünyaya tanıtmak için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz.” dedi.
“ESNAFIN SESİ OLMAYA GELİYORUZ”
4 Nisan’da yapılacak Alanya Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri öncesi, ekibiyle birlikte çalışmalarını hızlandıran Başkan Adayı Mustafa Tuna, esnafın gözü kulağı olmak için yola çıktıklarını bir kez daha hatırlatıp, “Biz hizmet yoluna talip olduk. Esnafın sesi olmaya geliyoruz. Çarşıda, sokakta esnafın bize ilettiği sorunlar var. Bize görev verilmesi halinde ekibimle birlikte bu sorunları tek tek değerlendirip çözüme kavuşturacağız. Kendi bünyemizde çözemediğimiz sorunları ilgili mercilere iletip takipçisi olacağız. “şeklinde konuştu.

 
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.