banner245
banner174
banner113

Sönmez'e kırsaldan yoğun ilgi

banner106

Alanya kırsalında gerçekleştirdiği açık hava toplantılarına devam eden Millet İttifakı, İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez; kırsalda da oldukça güçlü toplantılar gerçekleştirmeye devam ediyor. 

Sönmez'e kırsaldan yoğun ilgi

banner108
banner238
Gümüşkavak, Orhan, Yenice, Karamanlar, Güney, Burçakla ve Soğukpınar'da gerçekleştirdikleri kalabalık katılımlı toplantılarında vatandaşlara bölgeye özel projelerini anlattılar. 

'SÖZLERİMİZİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ'

İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın, CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ , Belediye Meclis Üyesi Adayları ve Parti Yönetim Kurulu ile tam kadro gerçekleştirdikleri ziyaretlerin ilk ayağını Gümüşkavak'a gerçekleştirdiler. 
Toplantıdan önce vatandaşlarla birebir sohbet eden Sönmez, halkın ilettiği sorunları çözüme kavuşturacağını ve her sorunun sürekli takipçisi olacağını dile getirdi. Açık hava toplantısında halka yapacağı projelerden bahseden Sönmez “ Alanyamızın tüm değerlerine sahip çıkacağız. Unutulan çiftçimizin ve hayvancılıkla uğraşan halkımızın yüzünü güldüreceğiz. Köylerimizde bölgeye has hangi meyve ya da hangi sebze yetişiyorsa bunların üretimini arttırmak için destekleyeceğiz. Yol sıkıntınızı yönetime geldiğimizde ivedilikle çözeceğiz. Özellikle Kırsal Kalkınma bizim önceliğimiz. Tüm sözlerimin takipçisiyim.' dedi. 
'
SÖZÜM SÖZ, SORUNLARINIZI ÇÖZECEĞİM'

Gümüşkavak ziyaretinin ardından Orhan Mahallesi’ne geçen ekip; vatandaşlarla açıkhava toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda halka bölgeye has projelerini anlatan Sönmez “ Orhan Mahallesindeki vatandaşlarımizin ulaşım sorunu var. Buna nasıl kayıtsız kalınır, inanın anlam veremiyoruz. Köy halkı kendi ulasımını kendi araçlarıyla sağlıyor. Hastası olanın vay haline. Yönetimimizde ulaşım sorununuzu, yayladaki problemlerinizin hepsini çözeceğiz. Sizler beni iyi tanırsınız, ben söylediğim işi yaparım.'dedi. 

Konuşmalarına devam eden Sönmez “ Orhan halkından çocukları için mahalle içine bir park talebi var. Çocuklarımız için ne isterseniz biz onları yapmaya hazırız. Sizlere söylediğim her işin; her durumun birebir takipçisi olacağım. Sizleri verdiği sözü tutan, sözünden dönmeyen bir yönetimle tanıştıracağım.’dedi. Orhan mahallesinden sonra Karamanlar’a geçen ekibi halk yoğun bir ilgi ile karşıladı. Burada da mahalleye has projelerini halka anlatan Sönmez ve ekibi; Güney, Yenice, Burçaklar ve Soğukpınar'da vatandaşlarla da birebir mahallelerinde görüştükten sonra geniş çaplı toplantılarına devam ederek mahalle halkının taleplerine yönelik projelerini anlattılar.

 
banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.