banner245
banner174
banner113

Sönmez tam kadro sahalarda!

banner106

Millet İttifakı İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez ve Belediye Meclis Üyesi Adayları tam kadro ziyaretlerine devam ediyor. 

Sönmez tam kadro sahalarda!

banner108
banner238
Sabahın erken saatlerinde başlayan programda vatandaşları ziyaret eden ekip; vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştılar. Halkın sorunlarını özenle dinleyip, not alan Sönmez; getireceği çözümleri de birebir anlatarak; ‘Bizler yapmayacağımız işin sözünü vermeyiz. İnsanlara boş vaatlerde bulunup, onları umutlandırmak asla ve asla bizim anlayışımıza uymaz.’dedi. 

'Kin Odaklı Siyaset Anlayışımız Yok
Açıklamasına devam eden İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez; ‘Bizler; bizim yanımızda olana da; olmayana da, kısacası Alanya’da yaşayan herkese ulaşacağız, ayrım yapmaksızın herkese hizmet vereceğiz ve sorunlarını çözüme kavuşturacağız. Bizlerin bayraklarını asan gönül verenlerle, bizi kalbinde yaşatanlarla ayrım yapmaksızın herkese ulaşarak çalışıyoruz. Halkımızın desteğini maaşla değil; gönülleriyle sağlıyoruz. Kimseye bana destek vermek zorundasın, işin olmaz, aşın olmaz demiyoruz. Bunlar bize uymaz. İnsanların düşüncelerini rahatça ifade edemediği, desteklerini gizlemek zorunda kaldığı bu atmosferi Allah’ın izniyle 1 Nisan sabahında bitirmiş olacağız. Bizde kin odaklı siyaset asla olmaz. Bizler halkız ve halkımızın her daim yanındayız. Tercihi ya da desteği her kime olursa olsun, ayrım yapmaksızın hizmet edeceğiz. Çünkü ‘Herkesin Yüzü Gülsün Diye’ bu yola çıktık ve bu yolun sonunda bizlerle birlikte Alanya Halkının Yüzü Gülecek.’ dedi.

 
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.