banner83
banner174
banner113

Toklu'dan destan gecesine davet

Adalet ve Kalkınma Partisi AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı tarafından 14 Mart 2018 günü (yarın) saat 20:00'da Alanya Kültür Merkezi'nde büyük zaferin 103. yıl dönümü nedeniyle "Çanakkale Destanı ve Çanakkale Şehitlerini Anma Programı" düzenlenecek. 

Toklu'dan destan gecesine davet

banner108
banner238
BİRLİK VE BERABERLİK
Alanya halkını bu özel programa davet eden AK Parti İlçe Teşkilat Başkanı Toklu "103 yıl önce kazanılan bu tarihi zafer, hâlâ bir rehber işlevi görüyor. Küresel operasyonlarla üzerimize gelinen böylesi zorlu bir süreçte Çanakkale Zaferi gibi tarihi bir değerde buluşmak, birlik ve beraberlik ruhunun pekişmesini sağlayacaktır" dedi.  Adalet ve Kalkınma Partisi AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı tarafından, 14 Mart 2018 günü (yarın) saat 20:00'da Atatürk Kültür Merkezi'nde  büyük zaferin 103. yıl dönümü nedeniyle "1915 Bir Destandır Çanakkale"  başlıklı "Çanakkale Destanı ve Çanakkale Şehitlerini Anma Programı" düzenlenecek. 
İRADE, AZMİ VE BAĞIMSIZLIK
Alanya halkını etkinliğe davet eden Adalet ve Kalkınma Partisi AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Toklu, "Türk Milletinin inancının iradesinin, azminin ve bağımsızlık mücadelesinin destanı olan 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 103. Yıldönümü nedeniyle teşkilat olarak düzenlediğimiz bu özel programa tüm Alanya halkını davet ediyorum. Çanakkale Zaferi, istiklal tarihimizin her anında izi olan eşsiz bir destandır. Milletimiz, kendisine diz çöktürmek isteyen düşmanlara karşı yokluklar içerisinde bir mücadele verdi. Türkiye Cumhuriyeti'nin önsözü olan bu zafer, üzerinde yaşadığımız toprakların bize yeniden vatan olmasını sağladı. 103 yıl önce kazanılan bu tarihi zafer, hâlâ bir rehber işlevi görüyor. Afrin'de, kahraman ordumuz tarafından yürütülen Zeytin Dalı Harekatı’nda da aynı şekilde küresel operasyonlarla üzerimize gelinen böylesi zorlu bir süreçte Çanakkale Zaferi gibi tarihi bir değerde buluşmak, birlik ve beraberlik ruhunun pekişmesini sağlayacaktır" dedi.

 
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.