banner113

Toklu'dan paylaşım tepkisi

banner106

Atatürk’ün 83’ncü vefat yıldönümü öncesinde sosyal medyadan yaptığım paylaşımla tepki çeken PTT çalışanına Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu’da tepki gösterdi.

Toklu'dan paylaşım tepkisi
11 Kasım 2021 Perşembe 09:48

banner108
banner238

Alanya PTT çalışanı SerdalUçmaz’ın Sosyal medya hesabından yaptığı ‘Olmasaydı da olurduk” paylaşımına tepkiler sürüyor. Sosyal medyadan çok sayıda tepkinin peş peşe paylaşılmasının ardından Uçmaz hesabını kapattı. Hesap kapatılsa da tepkiler sürüyor. Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu da sert tepki gösterdi.

“TÜM VATANDAŞLAR DİKKATLİ OLMALI”
Alanya’daki bir kamu kurumunda görev yapan S.U’nun Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıl dönümüyle ilgili sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı, “Olmasaydı da olurduk” paylaşımı ile ilgili ne düşündüğü sorulan Toklu,  “Biz de paylaşımı üzülerek medyadan ve sosyal medyadan takip ettik. Paylaşımı gördük. Özellikle kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan kişilerin bu konularda daha hassas ve dikkatli olması lazım. Bu konu apayrı, Atatürk ile ilgili olan bir konu. Sadece kamu kurum ve kuruşları ile ilgili değil, tüm vatandaşların bu konuda daha dikkatli olması gerekiyor. Yetkililer bu konunun soruşturmasını ve bunun sonucunda da gerekli kararları verecektir. Biz medyadan takip ettik. Hem kaymakamlığımız hem de diğer kurumlar paylaşımla ilgili süreci başlatacaklardır” dedi. 
“İNŞALLAH 2 YILDA TAMAMLARLAR”
Bademağacı Mahallesi’nde 24 gündür su kesintisi yaşandığı ile ilgili soruyu da cevaplayan Toklu, “Sadece Bademağacı  değil, biz üzülerek su ve diğer sıkıntıları görüyoruz. Bu dönem hem merkezde hem kırsalda bu dönem apayrı bir sıkıntı yaşanmakta. Biz gücümüzün yettiğince, dilimizin döndüğünce sorunları aktarıyoruz ancak halk da bu konulara tepki gösteriyor. Muhtarlarımız tepki gösteriyor. Merkezde başlanan yatırımların takipsizliği ve devam etmemesi bizleri üzüyor. İnşallah büyükşehir 3 yıllık süreçte yapamadığı, hizmete başlayamadığı süreci geriye kalan 2 yıllık zamanda tamamlar ve vatandaşın da bu eziyeti sona erer” diye konuştu.

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.