banner245
banner174
banner113

Toslakta, Sönmez sevgisi

banner106

Toslakta, Sönmez sevgisi

banner108
banner238
'İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez Toslak Mahallesi'nde halkla buluştu.

Cuma Günü Toslak Düğün Salonu'nda İYİ Parti İlçe Başkanı Yücel Apaydın ve CHP İlçe Başkanı Sefa Çorbacı'nın da katılımı ile gerçekleşen mahalle toplantısına katılım oldukça yüksekti.

Toslak Mahallesi'nde yaşayan vatandaşlar toplantıya coşkulu bir katılım gerçekleştirdi. Alanya'nın Batı Bölgelerine verdiği hizmetle takdir toplayan Sönmez'i dinlemeye gelen vatandaşların bir kısmı salona sığamadı. 

'Hiç bir Mahalleyi Öksüz Bırakmayacağız.'

2004'ten 2014'e kadar Konaklı Belediye Başkanlığı yapan Abdullah Sönmez'in, bölge halkının taleplerini bilerek, sorunlara hakim şeklinde takdir edilen konuşması, vatandaşlar tarafından sık sık alkışlarla desteklendi. Konuşmasında kendi Belediye Başkanlığı döneminde verdiği hizmetin ardından üzerine başka bir hizmet gelmediğini de gözlemlediklerini ve bununla ilgili çalışmaların başladığını dile getirdi. Halkın talebi ne ise o doğrultuda hizmet edeceğini dile getiren İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Abdullah Sönmez, "Biz hiç bir mahallemizi, sokağımızı öksüz bırakmayacağız. Uzak, bu mahalle görünmez, bu hizmet gerekmez diye bir düşüncemiz yok. Doğru tespit ve doğru çalışmalarla kalıcı hizmet nasıl verilir sizler Belediye Başkanlığım dönemimde de ve ardından da neler olduğunu gördünüz. Biz sözümüzün arkasındayız. Ne isteniyorsa, ne talep ediliyorsa o olacak.' dedi.
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.