banner113

Tunahan Toksöz'ün Seçim Karargahı Zafere Hazırlanıyor*

banner106

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkan Adayı Tunahan Toksöz, seçim ofisinin önünde sahne platformu hazırlatarak, konuşma yapacağını duyurdu.

Tunahan Toksöz'ün Seçim Karargahı Zafere Hazırlanıyor*
03 Kasım 2022 Perşembe 22:29

banner108
banner238

Akşam saatlerinde  başlayan ziyaret geç saatlere dek sürdü. Başkan Adayının seçim öncesi gerçekleştirdiği programa çok yoğun bir katılım oldu. Alanya'nın önde gelen iş insanları, kanaat önderleri, esnaf, birçok sivil toplum kuruluşunun başkan ve yönetimleri, siyasi partiler ve temsilcileri katılanlar arasındaydı. Kalabalık ekipler halinde destek ziyaretlerinde bulunan iş insanları, rengini belli etti. 

Seçimin kazananı gözüyle bakılan Toksöz, konuşmalarında birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Yeşil pusula adayı Tunahan Toksöz, "Şu anda ihtiyacımız olan şey birlik ve beraberliğimizi göstermektir. Alanya'mıza hizmet edebilmek, ticaret odamızı güçlendirmek için ALTSO yönetimine talip olduk. Alanya'mızın önde gelen iş insanları ekibimize katıldı. Büyük ve güçlü bir ekiple, aylardır yaptığımız saha ziyaretlerinden gelen sorunlara oluşturduğumuz çözümlerle, vizyoner projelerimizle biz hazırız. Geleceğimizi en iyi şekilde planlamak zorundayız. Yapacağınız tercih ile ekonomik refahımızı da belirlemiş olacağız. İsimler geçici, hizmetler kalıcı olandır. Biz yeşil renkli listelerimiz ile sandığa gideceğiz. Biz 24 komitemizle sandıklardan yeşil oyları alacağımızdan eminiz. Bir oy deyip geçmeyiz. Her birinizin oyu bizim için, geleceğimiz için çok kıymetli.

banner109
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.