banner245
banner174
banner113

Yeni yılda yeni umutlara

banner106

Ak Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu 2020 yılını geride bırakıyor, yeni umutlarla 2021 yılına giriyoruz.

Yeni yılda yeni umutlara

banner108
banner238
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa TOKLU, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Toklu mesajında; "Çok büyük umutlarla yepyeni bir yıla; 2020’ye uyandık!
Tüm insanlık olarak tarihi ve yıkıcı pandemi ile yüzleşmek zorunda kaldık. Ama tüm zorluklara rağmen hiçbir zaman dayanışmayı, yardımlaşmayı ve en önemlisi çabalayıp başarma isteğini hiç ama hiç bırakmadık! Bazen sevdiklerimiz için korktuk, endişelendik bazen yorulduk, tükendik, ancak; hiçbir zaman pes etmedik. Başta fedakar ve cesur sağlık çalışanlarımızın kahramanca mücadeleleri olmak üzere tüm halkımızla ve çalışanlarımızla el ele hep birlikte durmadan, tükenmeden çalıştık!
Ve şimdi yeni doğan gün ile yepyeni bir yıla tüm sıkıntıları ve felaketleri geride bırakmak ümidiyle sağlıkla merhaba demeye hazırlanıyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle, 2021 yılının Ülkemize, Milletimize ve tüm insanlığa huzur, sağlık ,barış, bereket ve mutluluk getirmesini temenni eder, Tüm halkımızın  yeni yılını kutlar,  sevgi ve saygılarımı sunarım." İfadelerinde bulundu.
 
banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.