banner245
banner174
banner113

Yeniacun: İnancı ve vatan sevgisi gördük!

banner106

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Cemal Yeniacundan değerlendirme

Yeniacun: İnancı ve vatan sevgisi gördük!

banner108
banner238

Gençlik Kolları Başkanı Yeniacun "15 Mart Pazartesi (dün) günü Genel Merkez 6. Olağan Gençlik Kolları Kongremizi, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Bakanlarımız, Genel Başkan Yardımcılarımız, Milletvekillerimiz ve Türkiye’nin dört bir yanından bu coşkuya ortak olmak için gelem birbirinden kıymetli teşkilat mensuplarımızın katılımı ile Ankara Kapalı Spor Salonunda büyük bir coşku ve heyecan ile gerçekleştirdik.


AK Parti Alanya Gençlik Kollarımız ile tam kadro olarak kongre salonunda yerimizi aldık ve Dünya Liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımızın dün olduğu gibi bugünde arkasında durduk, teşkilatımıza sahip çıktık. Ak Parti Gençlik Kolları siyasetin okuludur. Bunun bilincindeyiz ve bu okulun mezunları olabilmek için çok çalışacağız. Kongrede bizim gibi yüzlerce genç vardı ve hepsinin gözlerindeki ışıltıyı, inancı ve vatan sevgisini gördük. 

Bu gençler olduğu sürece Cumhurbaşkanımız asla kendini yalnız hissetmeyecektir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi sadece 2023’e değil, 2053’e ve 2071 hep birlikte yürüyeceğiz. Her zaman gençlere önem veren ve gençleri yedek kulübesinde değil ilk 11’de görmek istediğini belirten Cumhurbaşkanımızın bizlere verdiği önemi ve bizlere duyduğu güveni de bir kez daha yerinde gördük. 
Eski başkanımız Ahmet Büyükgümüş’e verdiği emekler ve bizlere kattıkları için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Yeni başkanımız Eyyüp Kadir İnan’a da görevinde başarılar diliyoruz. Başkanımız İnan ve tüm MKYK üyelerimizi bir kez daha tebrik ediyoruz.
 

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.