banner247
banner174
banner113

Yücel: Şimdi yeni taahhütlerle karşınızdayız!

banner106

Çakallar Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Yücel, “Alanya’yı ihtiyaçlarına göre dizayn eden bir belediye olduk. Şimdi ikinci dönem için karşınızdayız” dedi

Yücel: Şimdi yeni taahhütlerle karşınızdayız!

banner108
banner238
“Millet için milletin içinde” diyerek yola çıkan, vatandaşların sorunlarını yerinde öğrenerek hizmet ve proje üreten Cumhur İttifakı’nın ortak Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, Çakallar Mahallesi’ne gerçekleştirdiği ziyaretle çalışmalarını sürdürdü. Başkan Yücel’e ziyaretler esnasında büyük teveccüh gösterilirken, ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yücel, “Herkesin gönlünde bir yere dokunmuşuz ki, 5 yıl önce olduğu gibi bugün de vatandaşlarımız yine yanımızdalar. Allah razı olsun” dedi. 

BAŞKAN YÜCEL: “ŞİMDİ YENİ TAAHHÜTLERLE KARŞINIZDAYIM”

Alanya Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel de kendisini heyecanla dinleyen kalabalığa şu sözlerle hitap etti: “5 yıl önce karşınıza geldiğimizde bize çekingen gözlerle bakmadınız, bağrınıza bastınız ve biz de bu teveccühü karşılıksız bırakmadık. Hiçbir ayrım yapmadan herkese hizmet etmek için gecemizi gündüzümüze kattık ve başardık. ‘Hizmet edeceğiz’ taahhütü ile karşınıza geldik şimdi o taahhütleri gerçekleştirmenin gururuyla geldik. Alnımız açık, başımız dik. Yapılanları görüyorsunuz. Ne söz verdiysek hepsini yapmaya çalıştık. Bu başarı sizlerin eseri. Çünkü siz bu yetkiyi vermeseydiniz, bu noktaya gelemezdik.

‘AMACIMIZ GELECEK SEÇİMLER DEĞİL, GELECEK NESİLLER

Dünü bilerek, bugünü yaşayarak ve yarını planlayarak hareket ediyoruz. Buna benzer toplantılarımızı seçimden seçime yapmıyoruz. Bu memleketi ihtiyaçlarına göre dizayn etmek için sürekli sizlerle bir araya geliyoruz. Sosyal belediyeciliğin anlayışını her kademelerimizde uyguluyoruz. Bizim anlatmamıza gerek yok. Siz yapılanları görüyorsunuz. Alanya’ya teleferikten beton fabrikasına, bahçelerden GES’e kadar her hizmeti getirdik. Alanya şu an Türkiye’nin en iyi yapılanmış belediyelerinden birisine sahip. Alanya’ya yıllarca dillere dolanacak projeler getirdik. Alanya’da şahsım, Antalya’da da Menderes Türel ile Alanya’ya en iyi hizmetleri ve projeleri getirmeye devam edeceğiz. Geleceğe yatırım yapıyoruz. Amacımız gelecek seçimler değil, gelecek nesiller. Bu bizim boynumuzun borcu.” Konuşmaların ardından da vatandaşların Başkan Yücel’e olan ilgisi sürdü. Fotoğraf çektirmek için adeta sıraya giren vatandaşlar, Başkan Yücel’e teşekkür ederek, “Şikayet soruyorsunuz başkanım ama teşekkürden başka diyecek söz bırakmadınız, biz istemeden her şeyi zaten yaptınız” dediler.

 
banner109
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.