banner83
banner174
banner113

Ak Parti'den Alanyaspor’a destek çağrısı 

Adalet ve Kalkınma Partisi Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu, Aytemiz Alanyaspor’a destek çağrısını yineledi. 

Ak Parti'den Alanyaspor’a destek çağrısı 

banner108
banner238

Başkan Toklu, başlatılan destek kampanyası çerçevesinde Cuma günü Alanya sokaklarında halka 3 bin adet Alanyaspor atkısı dağıtacaklarını ve vatandaşları maça davet edeceklerini söyledi.
Adalet ve Kalkınma  Partisi Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu yaptığı açıklamada;  “Geçen hafta Altın değerinde 3 puan alan Alanyaspor’umuza Cuma akşamı Başakşehir takımı karşısında her zamandan daha fazla destek olmalıyız. Alanya için Alanyaspor için bir olma zamanı diyerek çıkmış olduğumuz bu var olma mücadelesinde takımımıza destek olmak amacı ile Cuma günü  Alanya sokaklarında halkımıza 3 bin adet Alanyaspor atkısı dağıtacağız ve kendilerini maça davet edeceğiz. 
MAÇA DAVET EDECEK
Alanya Cumapazarı, Atatürk caddesi ve çarşı bölgesinde yapacağımız ziyaretler ile hem vatandaşımız ile sohbet edecek, hem de kendilerini maça davet edeceğiz. Yönetim Kurulu Üyelerimizin, Gençlik Kolları Üyelerimizin de katılacağı bu etkinlik ile inşallah Alanyaspor’umuza destek olma noktasında, tribünlerin daha fazla dolması konusunda bir katkımız olur, bir farkındalık yaratırız” dedi.
 


Etiketler; #mustafa toklu
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.