banner83
banner174
banner113

Alanya'nın gururu Bahçeşehir

Bahçeşehir Koleji Alanya Genç Erkek Voleybol takımı, Antalya yerel liginde İl Birinciliği müsabakaları sonucunda Antalya Şampiyonu olarak direk Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.

Alanya'nın gururu Bahçeşehir

banner108
banner238

Bahçeşehir Koleji Alanya Genç Erkek Voleybol takımı, Antalya yerel liginde Alanya Belediyesi, Antalya Lisesi ve Antalya Olympos voleybol takımları ile karşı karşıya geldi. Antalya Kepez çok amaçlı spor salonunda gerçekleşen maçlarda Bahçeşehir Koleji Alanya Genç Erkek Voleybol takımı Alanya Belediyesi, Antalya Lisesi ve Antalya Olympos voleybol takımlarını 3-0 lık setlerle yendi.
Antalya yerel liginden namağlup ayrılan Bahçeşehir Koleji Alanya Genç Erkek Voleybol takımı Antalya İl birincisi olarak adını Türkiye finallerine yazdırdı. Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenecek olan Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası Mayıs ayında gerçekleştirileceği bildirildi. Bahçeşehir Koleji Alanya Voleybol takım antrenörü Murat Akar “Mayıs ayında yapılacak Türkiye finallerinde takımımızdan üst düzey dereceler bekliyoruz dedi.
 
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.