banner83
banner174
banner113

Alanyaspor, Çinlileri ağırladı

Çin'in BYMT Futbol Kulübü Başkan Yardımcısı Hailin Zhang Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu'nu ziyaret etti. 

Alanyaspor, Çinlileri ağırladı

banner108
banner238
Ziyarette Chuang Jing Seyahat Acentası Sahibi Liu Hui, BYMT Futbol Kulübü Türkiye Temsilcisi İlhan Fu ve Aytemiz Alanyaspor 2'nci Başkanı Kamil Köseoğlu da yer aldı. 
BYMT Futbol Kulübü Başkan Yardımcısı Hailin Zhang, kulüplerinin Çin'in Siçuan eyaletinin başkenti olan Çengdu'da yer aldığını söyledi. Alanya'yı çok sevdiklerini belirten Zhang, "Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve 2'nci Başkanı Kamil Köseoğlu bizi çok sıcak karşıladı. Alanyaspor Kulübü ile altyapı konusunda işbirliği yapmak istiyoruz. Akhisarspor maçını izledik ve Alanyaspor kazandığı için çok mutlu olduk. Çok güzel bir atmosfer vardı. Maçta Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile de tanışma fırsatı bulduk. Çin'e döndüğümde Alanyaspor Kulübü'nün ve Alanya halkının misafirperverliğini anlatacağım" dedi. 

İKİ KULÜP ARASINDA DOSTLUK
Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise "İki kulüp arasında başlayan bu dostluğun gelişerek devam etmesini istiyoruz. Altyapı konusunda işbirliği yapabiliriz" diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 
Ziyaret sonunda Çavuşoğlu ve Zhang, birbirlerine kulüplerinin forma ve flamalarını taktik etti.
 
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.