banner247
banner174
banner113

Alanyaspor lu Sergen Yalçın'dan flaş Beşiktaş açıklaması!

banner106

Alanyaspor teknik direktörü Sergen Yalçın maç sonu yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Alanyaspor lu Sergen Yalçın'dan flaş Beşiktaş açıklaması!

banner108
banner238

İstediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık''

İstediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık. Potansiyelimizin altındaydık. Geçen hafta da ilk 45 dakika öyleydi. Beşiktaş baskıyla başlayınca oyunu yönlendirmekte zorlandık. Ofansif hatta sıkıntı yaşadık. Oyuna baktığımız zaman çok seyir zevki veren bir futbol olmadı. İki takım da iyi mücadele etmeye çalıştı. Beşiktaş biraz daha istekliydi bizden. Son dakikada yüzde 100 atamadık bir tane. Bu tür maçlar oluyor. Son yaşadığımız olaylar da düzenimizi bozdu. Ama çocuklar elinden geleni yapmaya çalışıyor. Çok zor bir pozisyonda göreve başladık fakat kısa bir sürede yukarılara çıktık.

Yıllarca Beşiktaş'ta oynadım. Bir sürü kupalar, şampiyonluklar. İnsanı çok duygulandırıyor. Beşiktaş taraftarına çok teşekkür ediyorum. Demek ki oynadığımız dönemde bir iz bırakabilmişiz. Ama teknik direktörlük olayıyla bağdaştırmayalım. O çok farklı bir iş, bu farklı bir olay. Taraftarların gösterdiği bu ilgiden çok memnunuz. Eski kapalı daha güzeldi. Bizim oynadığımız dönemde biz oraya alıştık. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Benim için unutulmayacak bir geceydi.

İnsanız tabii. Sevilmek hoşumuza gidiyor. Tüm Beşiktaş taraftarına teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonrada devam eder. Hep iyi şeyler olsun istiyorum. Negatiflik olacağına pozitiflik olsun. Beşiktaş taraftarına teşekkür ediyorum. Biz çok istediğimiz oyunu oynayamadık. Geçen hafta 45 dakikada aynı sorunu yaşadık. Ama ciddi bir olay yaşadık. Düzenimizi çok bozdu. Oyuncuların düzeni de bozuldu ve sahaya yansıdı. Zorlanıyoruz ve tek istediğimiz ligi bitirmek. Küme düşme hattının üzerindeyiz bu da çok önemli bizim için. Oyunsal anlamda vasatın altındaydık. Beki bir beraberlik çıkarabilirdik. Son dakikada net bir pozisyonumuz vardı. Sağlık olsun.

Beşiktaş teknik direktörlüğü...

Onu bilemiyorum şu anda. Hiçbir takımla görüşmedim. Şu an Alanyaspor teknik direktörüyüm doğru olmaz. Dediğim gibi Beşiktaş taraftarına teşekkür ediyorum. Şu anda teklif gelmediği için yorum yapmam. Ama teklif gelirse oturur konuşuruz.

banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.