banner113

ALANYASPOR'UN STADYUM İSİM SPONSORU DEĞİŞTİ

banner106

Alanyaspor, Kırbıyık Holding ile stadyum isim sponsorluğu anlaşması imzaladı. Anlaşmaya göre stadyumun adı 2022-2023 sezonunda Kırbıyık Holding Stadyumu olarak anılacak. 

ALANYASPOR'UN STADYUM İSİM SPONSORU DEĞİŞTİ
12 Ağustos 2022 Cuma 16:01

banner108
banner238


İmza töreninde açıklama yapan Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, son birkaç yıldır Bahçeşehir Koleji adını taşıyan Alanya Stadyumu’nda isim değişikliğine gittiklerini belirterek, “Öncelikle Enver Yücel beye ve oğlu Hüseyin beye çok teşekkür ediyoruz. İsim sponsorluğunu bugün itibariyle Kırbıyık Holding olarak değiştiriyoruz. Anlaşmamızı yapıyoruz. Kırbıyık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Kırbıyık ağabeyim ve oğlu Metin beye çok teşekkür ediyorum. Kulübümüze destek vererek sponsor oldular. Bundan sonra stadyumumuzun adı Kırbıyık Holding olarak anılacak. Hem Corendon Alanyaspor’umuza, hem de Kırbıyık Holding’e hayırlı olsun. Şahin ağabeyime Alanyaspor’umuza verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. 

Kırbıyık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Kırbıyık ise, “Alanya bizim firmamızın ve ticari hayatımızın geliştiği çok önemli bir yer. Alanya’mıza destek olabilmek benim için ve firmamız için büyük bir gururdur. Alanyaspor için bundan sonra da desteğimizi vermeye devam edeceğiz” diye konuştu. 

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.