banner113

ALANYASPOR YÖNETİMİ, TFF BAŞKANI BÜYÜKEKŞİ VE YÖNETİME GİREN RAMAZAN ÜÇDAN'I TEBRİK ETTİ!

banner106

TFF Olağanüstü Seçimli ve Olağan Mali Genel Kurulu, Ankara'da yapıldı.

ALANYASPOR YÖNETİMİ, TFF BAŞKANI BÜYÜKEKŞİ VE YÖNETİME GİREN RAMAZAN ÜÇDAN'I TEBRİK ETTİ!
16 Haziran 2022 Perşembe 15:29

banner108
banner238

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Olağanüstü Seçimli Genel Kuruluna tek aday olarak giren Mehmet Büyükekşi, başkanlığa seçildi.
Ankara JW Marriott Oteli'nde gerçekleşen genel kurulda, başkanlık seçimi için oy sayımı tamamlandı. Kullanılan 209 oyun 158'ini alan Büyükeşi, TFF'nin yeni başkanı oldu. Kullanılan oyların 51'i geçersiz sayıldı.
Büyükekşi'nin yönetim kurulu listesinde şu isimler bulunuyor:
Yalçın Orhan, Nükhet Küçükel Ezberci, Murat Aksu, Yusuf Günay, İdil Karademirlidağ Suher, Erman Kalkandelen, İbrahim Burkay, Alkın Kalkavan, Ramazan Üçdan, Müslüm Özmen, Hamit Altıntop, Ali Düşmez, Talat Papatya, Volkan Can.
Türkiye Futbol Federasyonu'nun bugün gerçekleştirdiği Olağan Genel Kurul Toplantısı'na, Alanyaspor kulüp başkanı Hasan Çavusoğlu, 2’nci başkan Kamil Köseoğlu, Asbaşkan Bilal Gömeç, başkan yardımcıları Ahmet Paşaoğlu ve Enver Vural ile genel sekreter Mevlüt Görücü ile Alanya Kestelspor Başkanı Levent Uğur katıldı. Alanyaspor yönetimi, TFF Başkanı seçilen Mehmet Büyükekşi ve yönetime giren İş İnsanı Ramazan Üçdan ile bir araya gelerek tebrik ettiler. 

banner109
banner110
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.