banner247
banner174
banner113

'Alanyasporum Okulumda' projesinde 18'inci buluşma

banner106

Futbolcular 'Alanyasporum Okulumda' projesi kapsamında Özel Alanya Bil Koleji'nde düzenlenen etkinlikte öğrencilerle biraraya geldi. 

'Alanyasporum Okulumda' projesinde 18'inci buluşma

banner108
banner238

Alanyasporum Okulumda' projesinin 18'inci durağı Özel Alanya Bil Koleji oldu. Değirmendere İlkokulu ve Obaköy İlk ve Ortaokulu öğrencilerinin de yer aldığı etkinliğe Kulüp Başkanımız Hasan Çavuşoğlu, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mehmet Uslu, Enver Vural ve Hüseyin Girenes, futbolcularımız Taha Yalçıner, Joel Obi, Josef Sural ve Hakan Erçelik katıldı. 

İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan etkinlik, Okul Müdürü Oğuzhan Toprak'ın konuşmasıyla devam etti. Ardandan proje yürütücüsü Yusuf Yılmaz, projenin amacı hakkında bilgi verdi. Projenin 18'inci ayağında öğrencilerle buluştukları için son derece mutlu olduklarını belirten Yılmaz, "İlk kez bir Süper Lig takımı okulunuza geldi. Bugünü asla unutmayacaksınız. Bu coşkuyu maçlarda ve tribünde de istiyoruz. Asıl amacımız küçük yaşlardan itibaren sizlere Alanyaspor sevgisini tattırmaktır" dedi. 

Daha sonra kürsüye çıkan Başkanımız Hasan Çavuşoğu ise "Aranızda İstanbul takımları tutanlar vardır. O takımların başkanları, yöneticileri ve futbolcuları sizin okulunuza gelir mi? Kim gelir? Şehrinizin takımı gelir. Alanya’nın takımı gelir. Onlar her zaman sizinle beraberdir. Biz de sizleri tribünlerde görmek istiyoruz." diye konuştu. 

Konuşmaların ardından Okul Müdürü Oğuzhan Toprak'ın, Başkan Çavuşoğlu'na çiçek, Başkan Çavuşoğlu ise Toprak'a üzerinde okulun ismi yazan Alanyaspor forması verdi. 

Etkinlik sonunda ise futbolcularımız, öğrencilerin formalarını imzalayarak hatıra fotoğrafı çektirdi. 

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.