banner245
banner174
banner113

Bakasetas: Beşiktaş'ın şansı yüzde 50!

banner106

Alanyaspor'lu futbolcu Anastasios Bakasetas, PAOK - Beşiktaş eşleşmesi hakkında açıklamalarda bulundu.

Bakasetas: Beşiktaş'ın şansı yüzde 50!

banner108
banner238

lanyaspor'un Yunan yıldızı Anastasios BakasetasPAOK'un temsilcimiz Beşiktaş ile oynayacağı maç öncesinde görüşlerini paylaştı. İşte 27 yaşındaki oyuncunun sözleri...

Beşiktaş, takım olarak zayıfladı çünkü Boateng ve asıl forvet Burak Yılmaz ayrıldı. Ancak Sergen Yalçın takımın başına geçtiğinden beri daha iyi duruma geldi, gelişti, daha iyi futbol oynamaya başladı ve ligde 3. oldu.

"ŞANSLAR YÜZDE 50"

Bence dengeli bir maç olacak, PAOK ve Beşiktaş henüz sezon başında olduğumuzdan yüzde 100 değil. Kadrolarındaki boşlukları doldurmaya çalışıyorlar. Seyircili olsa PAOK kazanmaya daha yakın olurdu ancak şu anda şanlar yüzde 50-50 diyebilirim.

İki takım da sahaya kendi stratejisini yansıtmaya çalışacak. Erken gelen bir golün büyük avantajı olacağından, iki takım da defansa dikkat edecektir. İlk golü atan avantajlı olur.

Eleme maçları farklıdır, rövanşı olan maçlar gibi değildir, hataya yer yoktur. Her şeyin tek maçta gerçekleşeceğini bildiğinde dikkatli olursun, özenle seçersin. Küçük bir hata bile çok büyük sonuçlar yaratabilir.

İki takım da ilk dakikadan itibaren defansa dikkat edecek ve oyunun hızını arttırmamaya çalışacak. Beşiktaş'ın orta saha oyuncularının hızlı hareket kabiliyeti var, rakibe ciddi tehlike yaratabilirler.

banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.