banner113

Çavuşoğlu: Alanyaspor Alanyanın malıdır! Sorunları birlikte çözeceğiz...

banner106

Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavusoğlu, 2. Başkanı Kamil Köseoğlu, Asbaşkan Bilal Gömeç ve Yönetim Kurulu Üyesi Eray Erdem, Admiral Premium Recidence’ta genel sekreter Mevlüt Görücü ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltıda basın mensuplarıyla bir araya geldi. 

Çavuşoğlu: Alanyaspor Alanyanın malıdır! Sorunları birlikte çözeceğiz...
27 Ocak 2022 Perşembe 13:37

banner108
banner238

Kulübün çalışmaları hakkında basın mensuplarına bilgi veren Çavusoğlu, yaptığı açıklamada Alanya basını ve spor basınıyla kahvaltıda bir araya geldiklerini söyledi. Alanya basınının Alanyaspor'a her zaman destek verdiğini belirten Başkan Çavuşoğlu, "Alanyaspor'umuzun sorunlarını birlikte çözmek için sizlerle birlikte hareket edeceğiz" dedi. 

Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Çavuşoğlu, "Ligde 3. sırada bulunmamız bizim için çok güzel bir durum. Sıralama her hafta değişebilir. Hedefimiz en iyi yerde bitirmek. Avrupa kupasında her takım oynamak ister. Biz de çok istiyoruz. Elimizden geleni yapacağız. Devre arasında transfer yapmak kolay değil. Şu anda bekliyoruz. Belirlediğimiz acil bir transfer yok ama en iyisini yapmak için çalışmalarımız var. Takımımızda gol atabilen birçok futbolcumuz var. Performansı yükselen oyuncularımız da gol katkısı veriyor. Yeni teknik ekibimizle birlikte takımımız biraz daha canlandı. Sadece santrafor gol atacak diye bir durum yok ama tabii ki her takımın santraforu olmalı" diye konuştu. 

Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun ise şunları söyledi: “Alanya'da spor medyasını buluşturan kahvaltı etkinliğinde bir araya geldik. Başkanımızın konuşmalarından üzerimize düşen notlarımızı aldık. Yönetim kurulumuz ve futbolcularımız ellerinden geleni yapıyor. Alanya'dan ve medyadan beklentiler var. Medya olarak öncelikle Alanyaspor markasına, toplamda da Alanya'mızın markasının faydasına katkıda bulunmak için göreve hazırız. Alanya'yı da göreve davet ediyorum. Zorlukların hangi şartlarda aşıldığını bazen göremiyoruz. Skorun arka planında da desteğe ihtiyacı olduğunu hatırlayalım. Bir gazeteci olarak Alanya'yı yönetenlerden isteğim budur. Biz göreve hazırız. Başkanımıza ve yönetim kuruluna tekrar kolay gelsin."
 

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.