banner113

ÇAVUŞOĞLU ÇOK KIZDI: ALANYALI OLUPTA, ALANYALILARA KÜFÜR..."

banner106

Alanyaspor’un 3-0 geriden gelerek 3-3 skorla beraberliği yakaladığı Beşiktaş karşılaşmasının ardından rakip Hakem Yasin Kol’dan, ev sahibi ise edilen küfürlerden dert yandı.

ÇAVUŞOĞLU ÇOK KIZDI: ALANYALI OLUPTA, ALANYALILARA KÜFÜR..."
15 Ağustos 2022 Pazartesi 14:07

banner108
banner238

Süper Lig’in 2’nci haftasında oynanan Alanyaspor – Beşiktaş karşılaşması haftaya damgasını vurdu. 3-0 geriye düşen Alanyaspor, rakibinin 10 kişi kalmasının ardından kontrolü sağlayarak 90 dakika sonunda skoru 3-3’e getirmeyi başardı. Maçın ardından gerek sosyal medyada gerekse yapılan açıklamalarda Beşiktaş yönetimi ve spor yorumcularının çoğu maçın hakemi Yasin Kol’a sert eleştirilerde bulundu. Verdiği kararlar ve gösterdiği kartlar kadar göstermediği kartlar nedeniyle eleştirilerin hedefi olan Kol’a ‘Operasyon hakemi’ gibi atıflarda bulunuldu.

Karşılaşmanın istatistiklerine bakıldığında toplama oynama yüzde 78’e 22, toplam şutta 11’e 6, rakip ceza sahasında topla buluşmada 26’a 19 Alanyaspor’un üstünlüğü bulunuyor. Beşiktaş cephesinde Hakem Yasin Kol’a tepki gösterilirken Alanyaspor cephesinde ise edilen küfürlerden dert yanıldı. Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, sosyal medyada “Alanyalı olup da Alanyalılara her türlü küfrü edenlere ne demeli!”
diyerek tepkisini dile getirdi. 

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.