banner113

CORENDON, ALANYASPOR'U UÇURACAK

banner106

Süper Lig ekiplerinden Alanyaspor’un 2016 yılından bu yana isim sponsoru olan Aytemiz şirketi ile sözleşmesinin sona ermesinin ardından yeni isim sponsoru belli oldu. Alanyaspor, yeni sezon için Corendon ile isim sponsorluğunda anlaşmaya vardı.

CORENDON, ALANYASPOR'U UÇURACAK
11 Ağustos 2022 Perşembe 12:21

banner108
banner238

Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, kulüp yönetiminin dünyanın en zor işi olduğunu söyleyerek transfer çalışmaları ve sponsorluk görüşmeleri nedeniyle birçok organizasyona katılamadığını söyledi. Alanyaspor için transfer çalışmalarının ardından isim sponsorluğu konusunda da son aşamaya geldiklerini belirten Çavuşoğlu, "Havayolu firması Corendon Airlines ile pazar günü maçtan önce saat 18.30’da Kızılkule önünde Corendon Alanyaspor olarak uzun süreli bir
anlaşma yapacağız. Bu bizim için çok önemli. Eskiden Aytemiz Alanyaspor idi. Ancak Aytemiz bizim istediğimiz rakamların çok altında kaldığı için bu seneki sponsorluk desteklerine çok önem verdik. Süper Lig’de maliyetler çok yüksek olduğu için bununla ilgili iyi çalışmalar yapmamız lazım. Bizde kararı Corendondan yana kıldık. Alanyasporumuza hayırlı olsun” dedi.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.