banner245
banner174
banner113

Trabzonlu işadamı kapalı olan Alanyadaki otelini Trabzonspor için açıyor!

banner106

Fenerbahçe ile oynanacak kupa mücadelesinin ardından Alanya deplasmanına gidecek olan Trabzonspor'un kalacağı otel belli oldu.

Trabzonlu işadamı kapalı olan Alanyadaki otelini Trabzonspor için açıyor!

banner108
banner238


Trabzon işadamı Memiş Çakır, Alanya’da bulunan Alan Xafira Deluxe Resort’un da sahibi. 2640 yataklı Alanya’nın büyük otellerinden olan Alan Xafira Deluxe Resort’un da Temmuz ayında açılacağı öğrenilirken, sadece Trabzonspor’u ağırlayacak olmasından dolayı işletmenin sahibi Memiş Çakır, 160 personeli görevlendirdi. Sadece Trabzonspor’a hizmet verecek olan otel, Trabzonspor’un şehirden ayrılmasının ardından Temmuz ayına kadar kapalı olarak kalacak.
HÜSEYİN ÇİMŞİR İYİ BİR EVLATTIR
Trabzonspor’un Alanyaspor ile oynayacağı karşılaşma öncesinde HaberTS olarak görüşlerini aldığımız Memiş Çakır şu ifadeleri kullandı;
“65 yaşındayım ve 47 senedir gurbetteyim. Gurbette Trabzonspor’a olan özlemimiz çok daha fazla artıyor. Lige verilen aradan sonra oynanan karşılaşmalara baktığımızda en hazır takımın bizim takım olduğunu gördük. Hüseyin Çimşir’i Antalyaspor’da forma giydiği zamandan tanıyorum. Kendisi hem çok iyi bir evlattır hem de çok iyi bir hocadır. Emanete en sağlam şekilde sahip çıkar. İnşallah şans da yanında olur ve Allah’ın adaletiyle şampiyonluğa ulaşırız. Trabzonspor çok iyi yönetiliyor. Başkan Ahmet Ağaoğlu takımımıza fazlasıyla zaman ayırıyor ve çok doğru hamleler yapıyor. Bizim de elimizden ne gelirse Trabzonspor’a her zaman her yerde destek olmaya hazırız. Bu böyle nesilden nesile de devam edecek. Yıllar sonra ben olmam, çoluğum çocuğum ağırlar. Bizim Trabzonspor’a olan tutkumuz kelimelerle ifade edilemez.” (HaberTS)
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.