banner247
banner174
banner113

Yılmaz: Trabzonspor'a şansımız tutuyor!

banner106

Süper Lig’de zirvede bulunan Alanyaspor’un kalecisi ve kaptanı Haydar Yılmaz, Trabzon maçı öncesi açıklamalarda bulundu. 

Yılmaz: Trabzonspor'a şansımız tutuyor!

banner108
banner238
İDDİALI KONUŞTU
Lider oldukları için herhangi bir baskı hissetmediklerini ifade eden Yılmaz, Trabzonspor karşılaşması için de iddialı konuştu. Radyospor’da Gün Ortası programında Emrah Karalinç’in canlı yayında sorularını yanıtlayan Haydar
Yılmaz’ın açıklamaları şu şekilde:
KEŞKE GALİP GELSELERDİ
Trabzonspor’un Avrupa Ligi’nde kaybetmesine bir Türk olarak üzüldüm. Keşke galip gelseydi. Ama futbolda böyle sonuçlar var. Trabzonspor’un kadrosu, gücü, bireysel futbolcuları üst düzey. Sahada iyi motive olan maçı kazanıyor.
Avrupa maçı sebebiyle yorgun olacaklar. Eksikleri de var. Trabzonspor maçı için ümitliyim. Trabzonspor’a karşı da şansımız tutuyor. Kazanmak istiyoruz.
EROL BULUT GÜÇLÜ VE KARAKTERLİ BİR HOCA
Her hocadan iyi yönlerini almaya çalışıyorum. Ben de futbola hizmet vermeye uzun vadede devam etmek istiyorum. Erol Bulut hocamızdan da iyi şeyler almaya çalışıyorum. Taktik ve sistem çok önemli. Ben teknik direktörlük yapacak olursam; atak futbol oynatan bir teknik adam olmak isterim. Erol Bulut başarılı. Üst seviye futbol oynamada katkısı var. Güçlü ve karakterli bir hoca. Daha da iyi olacaktır.
SAHA İÇİNDE ÖNÜMÜZE TAŞ KOYULMAZSA BAŞARILI OLURUZ
Takımın üzerinde hiçbir baskı yok. Tecrübeli bir takımız. İskelet kadromuz belli. Söylediklerim yanlış anlaşılmasın ama saha içinde bizim önümüze taş koyulursa ancak sıkıntı olur. Takım liderliği, o baskıyı kaldırabilecek bir kapasitede.
TARAFTARLARIMIZ OLMADAN LİDERLİĞİN TADI ÇIKMAZ
Taraftarlarımız bizi hiç yalnız bırakmadı. Alanyaspor’da taraftarlık duygusu oturmaya başladı. Bizi yalnız bırakmasınlar. Onların desteğine her zaman ihtiyacımız var. Taraftarımız olmadan liderliğin bile tadı çıkmaz. Her zaman desteklerini
bekliyoruz.

 
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.