banner113

ALKÜ PERSONELİNE İNDİRİM ANLAŞMASI!

banner106

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Rektörlüğü ile Aydın Kurs arasında protokol imzalandı.

ALKÜ PERSONELİNE İNDİRİM ANLAŞMASI!
10 Ağustos 2022 Çarşamba 15:35

banner108
banner238

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Rektörlüğü ile Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Kuruluşu Aydın Kurs ile indirim protokolü imzalandı. Protokol, ALKÜ’de aktif olarak göreve devam eden personel ile emekli personelin eş ve çocukları protokol kapsamında belirlenen eğitim indiriminden faydalanmayı kapsıyor. Yapılan protokol gereği, ALKÜ’lü personel ile emekli personelin birinci derece yakınları okul destek kursları ve yabancı dil kurslarından yüzde 25 indirimli yararlanacak.

Protokolün imzalanmasında emeği geçenlere teşekkür eden ALKÜ Rektörü Prof. Dr. Ekrem Kalan, ALKÜ ailesinin temsilcilerine yönelik yapılan anlaşmadan memnuniyet duyduğunu söyledi. Rektör Kalan, “Aydın Kurs temsilcileri ile yaptığımız indirim anlaşması herkese hayırlı olsun. Şehrimizin gelişimine, insanına katkı sunacak tüm kurumlarımızla yapacağımız bu tür protokolleri önemsiyoruz. Aydın Kurs Alanya Yetkilisi Sayın Fatma Sümeyra Çelik hanımefendiye teşekkür ederim.” dedi.

Aydın Kurs Alanya Yetkilisi Fatma Sümeyra Çelik de ALKÜ ile iş birliği içinde olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, Rektör Prof. Dr. Ekrem Kalan’a teşekkür etti.

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.