banner247
banner174
banner113

Başkan yardımcısı Taşnıpar meclisi bilgilendirdi

banner106

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nın Şubat ayı olağan meclis toplantısı 26 Şubat 2019 Salı günü gerçekleştirildi. Toplantıda ALTSO Başkan Yardımcısı Fatma Taşpınar gerçekleşen Yönetim Kurulu faaliyetleri konusunda meclis üyelerini bilgilendirdi.

Başkan yardımcısı Taşnıpar meclisi bilgilendirdi

banner108
banner238
SERTİFİKA TÖRENİ
19 Şubat 2019 tarihinde galeri sektörüne gerçekleştirilen sertifika töreni hakkında bilgiler aktaran Taşpınar, “İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkındaki Yönetmelik kapsamında getirilen zorunlu eğitim ve sınavı bildiğiniz gibi Alanya’mızda yapmıştık. Toplamda 70 başvuru olmuş ve 33 kişi sertifika almaya hak kazanmıştı. Odamızda düzenlediğimiz törenle başarı elde eden 33 arkadaşımıza belgelerini teslim ettik” dedi. 
Başkan Yardımcısı Taşpınar, geçtiğimiz ay gerçekleştirilen, Güzelbağ Sanayi Sitesi toplantısı, ANEX ve Odeon Tour ziyaretleri, komite toplantıları, ALKÜ Girişimcilik Yarışması, HALKBANK Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcıları ile yapılan görüşmeler ve devam eden diğer çalışmalar konusunda meclis üyelerini bilgilendirdi.  
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.