banner247
banner174
banner113

Bugün 'Yüzleşme' zamanı

banner106

Alanya'da çekimleri süren, senaryosunu Altuğ Küçük, İsa Yıldız ve Pelin Karamehmetoğlu’nun birlikte yazdığı, yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel’in oturduğu “Yüzleşme” bu akşam Kanal D’de başlıyor.

Bugün 'Yüzleşme' zamanı

banner108
banner238

Başrollerini Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Yeşim Ceren Bozoğlu, Zeynep Eronat ve Mesut Akusta’nın paylaştığı dizi, çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender kasabasında yaşanan sır dolu bir hikayeyi konu alıyor. Şerif Sezer, Macit Koper, Durul Bazan, Gülsim Ali, Derda Yasir Yenal, Gözde Çığacı, Müfit Kayacan ve Yeşim Gül’ün de oyuncu kadrosunda yer aldığı “Yüzleşme”, heyecan dolu bir hikayenin yanı sıra Alanya’nın tüm güzelliğini de ekrana yansıtacak.

UĞUR YÜCEL: BU ÇOK FARKLI BİR İŞ

Herkes mükemmel bir uyumla çalıştı. Çok güzel bir beraberlik kuruldu. Çekilen bir iki sahne gördüm, çok iyiydi. Bir kere çok farklı ve özenli bir iş geliyor. Sonrası klasik, seyirciye kalıyor. Dilerim bütün çalışanlarımızı, emek verenleri mutlu eder bu dizi...

Bugün Yüzleşme zamanı

HANDE DOĞANDEMİR: İLK DEFA BU KADAR HEYECANLIYIM

Çok heyecanlıyım. Bugüne kadar hep çok değerli projelerde yer aldım ama ilk defa bu kadar heyecanlandığım, kendimi bu kadar iyi hissettiğim bir projenin ve ekibin parçasıyım.

Gerçekten çok çalıştık... Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıer harika bir dünya kurdu, yapımcımız Bülent Turgut her ayrıntı için inanılmaz emek verdi ve her oyuncu ruhunu koydu bu işe. Gerçekten her sahne için birlikte duygulandık, birlikte heyecanlandık. Biz elimizden geleni en iyisiyle yapmaya çalıştık, umarım seyircide de karşılığını bulacaktır. Herkese iyi seyirler...

Bugün Yüzleşme zamanı

ENGİN ÖZTÜRK: SONUNDA BEKLEDİĞİMİZ AN GELDİ

Uzun sayılabilecek zamandır heyecanla bugünü bekliyor ve bugüne hazırlanıyorduk. Sonunda o an geldi. Büyük bir heyecanla ve umutla yola çıkıyoruz. Bu heyecan ve yorgunluğa değer bir iş yaptığımıza canıgönülden inanıyor, hikayeyi artık izleyene emanet ediyoruz.

Bugün Yüzleşme zamanı

YİĞİT KİRAZCI: YELKENLİYİ DENİZE SALIYORUZ

Çok heyecanlıyım, bütün ekip gece gündüz çalışıp büyük bir yelkenli yaptık ve doğru rüzgarı yakalaması umuduyla denize salıyoruz bu akşam... Çok emek verdiğimiz ve çok inandığımız bir iş oldu. Ben henüz bütününü görememiş olsam da, şu an gördüğüm kadarıyla böyle bir işin içinde olmaktan gurur duyuyorum. Yönetmenlerimiz Ömer Faruk Sorak, Burak Arlıel, senaristimiz Altuğ Küçük, yapımcımız Bülent Turgut, tüm oyuncu ve ekip arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim. Bu kadar güzel enerjili insan bir araya gelince her şeyin olabileceğine inanıyorum.

Bugün Yüzleşme zamanı
banner109
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.