banner113

Hasan Çavuşoğlu: Her hangi bir kundaklama yok!

banner106

İki gün önce Türkler sahilinde meydana gelen tekne yangını ile ilgili sahibi Hasan Çavuşoğlu, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Hasan Çavuşoğlu: Her hangi bir kundaklama yok!
17 Ağustos 2021 Salı 13:41

banner108
banner238

HER HANGİ BİR KUNDAKLAMA YOK
Çavuoğlu yaptığı açıklamasında şunladı söyledi. Öncelikle ziyaretime gelerek arayarak üzüntülerini ileten dostlar yalnız bırakmadıkları için ne kadar teşekkür etsek azdır.  Malum olay Mozi 07 teknesi içinden çıkan bir yangın. Şiddetli poyrazın etkisiyle 30 saniye içinde Rainboy teknesi yanarak Last King kaçarken üzerine yaslanmasından dolayı çıkmıkmıştır. Kimse bilgi alanı olmadğı işlere burnunu sokup çok bilmişlik yapmasın. Her hangi bir kundalama yoktur.
ÇOK ŞÜKÜR İYİYİZ
Çok şükür bende ve limanda bir can kaybı yaşanmadı. Kaza saat 22 00 sularında olmuştur. Her gemide 3. 5, benimkinde 10 üzeri personel kalıyor ve yatıyor. Şayet gece olsaydı en az 15-20 cenazemiz olurdu. Allahıma binlerce şükür can kaybımız yok. Mala gelince, ben yaptım bir daha yapacağım. Sıfırdan ince ince yanıcı, sıcakta soğukta, yağmurda gece gündüz. İnce ince motif gibi işleyeceğiz. Ekibimizle verdiğimiz bir emek eseridir. Tek üzüntümüz budur. Emeğe saygı duymasını bilmeyen insan bizden uzak dursun.

banner109
banner110
banner111
banner239
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.