Standda vatandaşlarla sohbet eden Ersoy, gençlerin siyasette yer almasının önemli bir rol oynadığını vurguladı. Ersoy, “Gençlerin eğitim, sosyal ve kültürel alanlarda gelişimini destekleyen çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Alanya gençliğinin her alanda aktif olmasını hedefliyoruz” dedi. Bu kapsamda, 102 Mahalle Başkanlığı ile Lise ve Üniversite birimlerinde faaliyetlerine devam ettiklerini belirtti.

Ersoy, Ak Parti Hükümeti'nin gençliğe en fazla değer veren hükümet olduğunu ifade ederek, “Ak Lise Teşkilatı, Üniversiteler Teşkilatı (ÜniAk) ve mahallelerimizde 30 yaş altı gençlerin Mahalle Başkanı olmasıyla birlikte gençlerin siyasete ilk adımını atmalarını sağlıyoruz. Cumhurbaşkanımız, her yıl düzenlediği Gençlik Buluşmaları ve Gençlik Festivalleri ile bizlere verdiği değeri göstermiştir” dedi.

BAŞKAN ÖZÇELİK BUNDAN SONRA DEDİ VE EKLEDİ "İNŞAATLARDA...!" BAŞKAN ÖZÇELİK BUNDAN SONRA DEDİ VE EKLEDİ "İNŞAATLARDA...!"

Whatsapp Image 2024 06 01 At 18.47.05

Cikcilli Mahallesi'nde gerçekleştirilen bu etkinlik, Ak Parti Alanya Gençlik Kolları'nın gençlerle birebir iletişim kurarak, onların görüş ve önerilerini dinlemesi açısından büyük önem taşıdı. Ak Parti Alanya Gençlik Kolları, Alanya genelinde gençlerin sesi olmaya ve onları her alanda desteklemeye devam edecek.

Editör: Muhittin ALP