banner158

Akçalıoğlu "Hayallerimiz var"

Hüsnü Akçalıoğlu

Hüsnü AkçalıoğluOkunma 12 Mayıs 2018, 17:30


Ak Parti Antalya Milletvekili aday adayı Hüsnü Akçalıoğlu, Manşet Alanya'ya konuştu.

PROJELERİNİ SIRALADI
Siyaset akademisyeni 1.si, Belediye meclis üyeliği, il genel meclis üyeliği, plan bütçe komisyon başkanlığı gibi siyasi tecrübelerini turizm'den Alanya, Antalya ve Türkiye'nin aldığı payın 1. sınıf standartlara gelmesi için yaptığı projeler (tanıtım, kardeş şehir, spor, sağlık, kayak turizmi), tarımda, hallerin birleştirilmesi, kalite standartının sağlanması, paketleme tesisleri, soğuk hava depoları kurulması, ihracatın önündeki engellerin kaldırılması, teşvikler, bunun yanında kırsalda yaşayan vatandaşlarımızın gelir ve hayat standartlarının yükseltilmesi için bölgedeki kültür turizminin tanıtılması, beraberinde keçi, koyun, inek gibi gelir getirici teşviklerin dağıtılması gibi bir çok çalışması bulunmaktadır. 

HER ALAN ULAŞILABİLİNİR
Akçalıoğlu, bunun yanında en önemli özelliği halkın 365 gün ulaşabildiği bir karaktere sahip olmasıdır. Çünkü vatandaşla içli dışlı yaşamıştır. Örneğin 2015 genel seçimlerinden sonra diğer bazı adaylar gibi partisini bırakıp gitmedi.

Aday olmasa da kişilikli bir şekilde partisinin ve adayların arkasında bir nefer olarak çalışmıştır. Alanya merkezde 2015'te irtibat bürosu kurmuştur. Hala da açıktır. Bundan sonra da açık kalacağını söylüyor. 


KÖPRÜ MESAFESİ
Vatandaşla hükümet arasında köprü olacağını gösteriyor. En büyük hedefleri Turizmden sağlanan katma değeri artıracak hizmet kalite ve standartlarının yükseltilmesi, üniversitelerdeki öğrenci sayısının 50 binlere çıkartacak yeni bölümlerin açılması, Akdağ kayak merkezinin yatırım programına alınması ve spor turizmi için 100 futbol sahası ebatında arazi tahsisinin sağlanması ve 12 ay ekonomik istikrar. Bunları yaparken bölgemizden çıkan devlet adamı Sn T. C. Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu'nun iş ahlakı ve çalışma disiplinini örnek aldım. 

2023 HEDEFLERİ
Cumhuriyetin 100. yıldönümünde 2023 hedeflerine hızla yürürken Dünyanın en büyük 10 ekonomisi içine girmeye hazırlanan T.C. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki hizmet kervanında biz de bir nefer ve itici güç olmak istiyoruz. Bunları hedeflerken önce Cenab'ı Allah'a sonra arasında yaşadığım halkımıza güveniyor,en derin saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum. Kazanız mübarek olsun. Allaha emanet olun. 
banner159
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.