Bayram mesaisinde olan sağlık personelini ziyaret eden Başhekim Vekili Uzman Dr. İsmail Cem Yıldır, çalışanların bayramını kutladı ve onlarla bir süre sohbet etti.

Ziyaret sırasında hastanenin doluluk oranı ve hastaların durumu hakkında bilgi alan Dr. Yıldır, sağlık çalışanlarının isteklerini de dinledi. Bayramın önemine değinerek şunları söyledi: "Hastane yönetimi olarak, sağlık çalışanlarımızın bayramın birinci gününde yanlarında olmak ve onlarla birlikte vakit geçirmek istedik. Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak bizler kocaman bir aileyiz. Her çalışanımız kadar hastalarımız da bu ailenin fertleri. Hastalarımızın durumu hakkında bilgi aldık ve aksaklık yaşanmaması adına gereken birimlere takviyelerimizi gerçekleştirdik. Tüm birimlerimiz koordineli bir şekilde ekip ruhuyla çalışmaktadır."

Sağlık çalışanlarının fedakarlığını vurgulayan Dr. Yıldır, "Herkesin sevdikleriyle birlikte olduğu bir günde büyük bir fedakârlık örneği sergileyerek, hastanemizde mesai yapan tüm hekim ve sağlık çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Kurban Bayramının herkese başta sağlık olmak üzere mutluluk, huzur ve güzel günler getirmesini temenni ediyorum" dedi.

Kestel'de Kazakistan Uyruklu Genç, Bitkisel İlaç İçerek İntihar Girişiminde Bulundu: Kestel'de Kazakistan Uyruklu Genç, Bitkisel İlaç İçerek İntihar Girişiminde Bulundu:

Bayram ziyaretinin ardından hastanede görev yapan sağlık çalışanları, yönetimin bu nazik ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. Sağlık hizmetlerinin aksamadan devam etmesi için büyük bir özveriyle çalışan sağlık personeli, bayram gününde de hastalarına en iyi hizmeti sunmak için görev başındaydı.

Whatsapp Image 2024 06 16 At 18.32.50Whatsapp Image 2024 06 16 At 18.32.50 (1)

Muhabir: MUHİTTİN ALP