Alanya Belediyesi’nin koordinasyonunda, Gazipaşalı Nurcan ve Ali Hamza Öztürk çiftinin 28 aylık kızları Arya Öztürk için başlatılan bağış kampanyasına katkı sağlamak amacıyla düzenlenen kermes, siz değerli Alanya halkının desteğini bekliyor!


Dün gerçekleştirilen kermesin ilk gününde katılım ne yazık ki beklenenden az oldu. Bu anlamlı etkinlik için Alanya halkının güçlü desteğine ihtiyacımız var. Arya bebek için bir araya gelelim, ona umut olalım!

Haberin sonuna eklediğimiz videoda kermesin ilk günündeki boş halini görebilirsiniz. Bu görüntülerden ilham alarak, kermesi coşkulu bir kalabalıkla dolduralım!

Arya Öztürk, yaklaşık 2 yıldır Spinal Müsküler Atrofi (SMA) Tip-1 hastalığı ile mücadele ediyor. SMA, kalıtsal bir kas hastalığıdır ve hareket, yutma ve solunum kaslarını etkileyen ilerleyici bir rahatsızlıktır. SMA Tip-1, hastalığın en ağır formu olup, tedavi edilmediğinde yaşamı tehdit edebilir. Arya’nın tedavi süreci devam ederken, ailesi bu zorlu mücadelede hayırseverlerden destek bekliyor. Şu ana kadar ikinci valilik onaylı yardım kampanyasında henüz yüzde 60 seviyesine ulaşıldı ve zaman Arya’nın aleyhine işliyor.

Yat Limanı Kavşağında Kazasız Gün Geçmiyor Yat Limanı Kavşağında Kazasız Gün Geçmiyor

Alanya Belediyesi’nin koordinesinde, yazar Neslihan Gülsever’in organizasyonuyla düzenlenen kermes, ikinci gününde de devam ediyor. Yarın (9 Haziran 2024) Alanya İskele Şelale Meydanı’nda saat 14.00 ile 21.00 arasında çeşitli etkinlikler ve DJ performansları ile düzenlenecek olan bu anlamlı etkinlik, Arya’nın tedavisine destek olmak isteyen herkesi bekliyor.

“Bizimle Eğlen, Mutlu Ol; Arya Bebeğe Umut Ol!” sloganıyla gerçekleştirilecek olan etkinlikte, hem eğlenmek hem de Arya Bebek’e destek olmak isteyen herkesi kermese davet ediyoruz. Baba Ali Hamza Öztürk, “Zamanımız ne yazık ki daralıyor. Çok hızlı bir şekilde kampanyamız için gerekli rakamı toplayıp sonlandırmak istiyoruz. Herkesi bu anlamlı etkinliğe katılmaya davet ediyoruz” dedi.

Haydi Alanya, Arya Bebek için bu kermesi coşkulu bir kalabalıkla dolduralım! Arya bebek için düzenlenen kampanya kapsamında, Alanya halkının güçlü desteğine ihtiyacımız var. Hem eğlenelim hem de Arya’nın tedavi sürecine katkı sağlayalım.

Alanya halkını, Arya bebeğe umut olmak için kermese katılmaya davet ediyoruz. Bu anlamlı etkinlikte hem eğlenin hem de destek olun!

Alanya, Arya Bebek İçin Kermeste Buluşuyor! 

Muhabir: MUHİTTİN ALP