İmmihan Arı'dan CHP Alanya Kadın Kolları Başkanlığı İçin Değişim ve Birlik Mesajı İmmihan Arı'dan CHP Alanya Kadın Kolları Başkanlığı İçin Değişim ve Birlik Mesajı

Meclis üyeleri Abdurrahman Açıkalın, Nazmi Zavlak, Sadık Dizdaroğlu ve Faruk Konukçu, başkan danışmanı olarak atanırken, görevleri hakkında kamuoyuna bilgi verildi. Danışmanlar, belediyecilik deneyimleri ve uzmanlık alanlarına göre farklı birimlerde görevlendirildi.

Danışmanlar, hizmet akışını, yönetici ve personel performansını takip etmek ve projeler üretmek gibi görevler üstlenerek, doğrudan Belediye Başkanı Özçelik'e raporlama yapacaklar. Görevleri gönüllülük esasına dayanacak olan danışmanlar, herhangi bir maaş almayacaklar.

Danışmanlar, bulundukları bölgelere göre farklı hizmet birimlerinin sorumluluğunu üstlenmişlerdir. Kendilerine bağlı birimlerin işleyişini gözlemleyerek belediye hizmetlerinin daha etkin bir şekilde sunulmasını sağlayacaklar.

Alanya Belediyesi'nin yeni danışmanları, vatandaşların memnuniyeti ve belediye hizmetlerinin kalitesinin artırılması için gece gündüz çalışacaklarını belirtti.

Editör: Hüseyin Kalaycı