Mahalli İdareler Seçimlerinde yeni seçilen muhtarlara Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının görev ve çalışma alanları ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen toplantıya Kaymakam Ürkmezer başkanlığında SYDV Mütevelli Heyeti Üyeleri; Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Rüzgar, SYDV Müdürü Fikret Namal, SYDV personelleri ve mahalle muhtarları katıldı.


Toplantıda muhtarlara konuşan Kaymakam Ürkmezer "Mahalli İdareler seçimlerinde yeni seçilen tüm mahalle muhtarlarımıza tekrardan görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum.  Vatandaşa ulaşmada en önemli köprü muhtarlarımızdır. İlçemizle ilgili yapacağımız çalışmaları, alacağımız kararları ve vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerini bundan önce olduğu gibi bundan sonrada siz değerli muhtarlarımızla birlikte çözeceğiz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız size ulaştığında anında bizlere bildirmelisiniz. 

Bu kapsamda muhtarlarımızın tüm kurumlarımızla irtibatlı ve koordineli çalışmalarını istiyoruz. Bugünde burada SYDV Vakfımızın görev alanları ile ilgili sizleri bilgilendirmek için bir araya geldik. Amacımız yeni seçilen siz değerli muhtarlarımıza kurumların iş ve işleyişlerini göstererek vatandaşa verilen hizmetleri hızlandırmak. Vatandaşlarımıza hep birlikte hizmet edeceğiz. Yeni görevlerinizde hepinize başarılar diliyorum." dedi.

Kaymakam Ürkmezer'in konuşmasının ardından SYDV Müdürü Fikret Namal tarafından mahalle muhtarlarına kurumun görev ve çalışma alanlarıyla ilgili sunum yapılarak bilgilendirmelerde bulunuldu. Toplantı 2024 yılında Alanya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetinde görev alacak muhtar üye seçiminin yapılması ile sona erdi.

Alanya Belediyesi, 2025-2029 Strateji Planı İçin Muhtarlarla Bir Araya Geldi Alanya Belediyesi, 2025-2029 Strateji Planı İçin Muhtarlarla Bir Araya Geldi


 

Editör: Hüseyin Kalaycı