Alanyaspor Berabere Kaldı Alanyaspor Berabere Kaldı

Turnuvada sporcular, tekli ve ikili kategorilerde kıyasıya mücadele etti. Dört gün süren maçlar sonunda tekli kategoride şampiyon, Solhan Alanya Belediyespor takımı (Semih Yalçın-Serdar Demir) oldu. İkinciliği Alanya Solhan 2 takımı (Furkan Yayan-İslam Aliev) alırken, üçüncülüğü ise Alanya Belediyespor 3 takımı (Ali Berke Timurcioğlu) kazandı.

İkili kategoride ise şampiyon yine Solhan Alanya Belediyespor (Serdar İbrahim Demir-Semih Yalçın) takımı oldu. İkincilik Alanya Solhan 2 takımı (İslam Ailev-Furkan Yayan) ve üçüncülük KKTC Mağusa Ayak Tenisi takımı (Doğukan Doğu-Mehmet Aksınlar-Süleyman Devecioğlu) tarafından elde edildi.

Turnuvanın en centilmen takımı olarak Alanya Belediye 3 takımından Hasan Güleryüz ve Ali Berke Timurcioğlu seçilirken, turnuvanın en değerli oyuncusu İbrahim Serdar Demir oldu.

Dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını Alanya Belediyespor Kulüp Müdürü Serdar Esen, Alanya Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Özadalı, Ayak Tenisi Federasyonu Antalya İl Temsilcisi Şükrü Uysal ve Alanya Belediyespor Futbol Koordinatörü Gürsel Atay takdim etti.

Turnuva, sporun birleştirici gücünü bir kez daha gözler önüne sererken, katılımcılar ve izleyiciler için unutulmaz bir etkinlik oldu.
 

Editör: Hüseyin Kalaycı