Türk Hava Kurumu Alanya Şubesi Kurban Bayramı İçin Hazırlıklarını Tamamladı Türk Hava Kurumu Alanya Şubesi Kurban Bayramı İçin Hazırlıklarını Tamamladı

Toplantıda konuşan Kaymakam Ürkmezer, ihtiyaç sahibi vatandaşların her zaman yanında olduklarını vurgulayarak, "İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanlarında olmaya devam ediyoruz. Bu anlamda, Alanya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımıza yapılan başvurular ve vakfımız tarafından yapılan çalışmalar sonucu, Kurban Bayramı’nda 1.851 aileye 3.834.500,00 TL nakdi yardımı vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Yapılan yardımlar bayram öncesi vatandaşlarımızın hesaplarına yatacak. Şimdiden tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutluyor, hayırlı bayramlar diliyorum," dedi.

Vatandaşların bayramı daha huzurlu ve mutlu geçirmeleri amacıyla yapılan bu yardımlar, ihtiyaç sahibi aileler için büyük bir destek olacak. Alanya Kaymakamlığı ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, toplumun her kesimine ulaşarak, dayanışma ve yardımlaşma duygularını güçlendirmeye devam ediyor.

Kaymakam Ürkmezer’in mesajı, bayramın getirdiği birlik ve beraberlik ruhunu yansıtarak, yardımlaşmanın önemine dikkat çekiyor. Yapılan yardımların, bayram öncesinde vatandaşların hesaplarına yatırılacağı belirtilirken, tüm vatandaşların Kurban Bayramı’nı en iyi şekilde geçirmeleri temenni ediliyor.

Editör: Hüseyin Kalaycı