Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu başkanlığında yapılan toplantıda, yeni sezonun planlaması ve stratejileri ele alındı.

Yeni Sezon Planlaması Görüşüldü

Toplantıda, yönetim kurulu üyelerine yeni sezonun planlaması hakkında detaylı bilgiler verildi ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Hasan Çavuşoğlu, toplantının ardından yaptığı açıklamada, "Yeni sezonun yönetim kurulumuza, takımımıza ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum," dedi.

Alanyaspor, Balkovec ile Devam Alanyaspor, Balkovec ile Devam

Hedefler ve Stratejiler Belirlendi

Toplantıda, Alanyaspor'un yeni sezonda izleyeceği yol haritası, transfer politikaları ve diğer önemli konular üzerinde duruldu. Yönetim kurulu üyeleri, takımın başarısını artırmak için alınacak tedbirler ve uygulanacak stratejiler konusunda görüşlerini paylaştı.

Başkan Çavuşoğlu'ndan İyi Dilekler

Başkan Hasan Çavuşoğlu, yeni sezonun kulüp için başarılarla dolu geçmesini temenni ederek, "Yönetim kurulumuzun değerli üyeleriyle birlikte, takımımızın başarısı için el birliğiyle çalışacağız. Yeni sezonun tüm Alanyaspor camiasına hayırlı olmasını diliyorum," ifadelerini kullandı.

Alanyaspor Yönetim Kurulu, yeni sezona güçlü bir başlangıç yapmak için hazırlıklarını sürdürmeye devam edecek. Tüm camia, 2024-2025 sezonunda takımın elde edeceği başarıları heyecanla bekliyor.

Muhabir: Şeymanur İrem DURAK