Kestel Yerleşkesi Çarşısı'nda gerçekleşen açılış törenine ALKÜ Rektörü Prof. Dr. Kenan Ahmet Türkdoğan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Atıf Bayramoğlu, Prof. Dr. Mehmet Kılıç, Prof. Dr. Oğuz Karahan, dekanlar, öğretim üyeleri, personel ve öğrenciler katıldı. Törenin kurdelesi, Rektör Prof. Dr. Türkdoğan tarafından kesildi.

Antalya ve İlçelerinde İl Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi Antalya ve İlçelerinde İl Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

447482267 1002207521914918 9216736091511812675 N-1

Üniversitenin Tanıtımına Katkı Sağlayacak

Açılışta konuşan Rektör Prof. Dr. Kenan Ahmet Türkdoğan, ALKÜ'nün sürekli olarak yeni projelere imza attığını belirtti. Türkdoğan, "ALKÜ Store mağazamız, üniversitemizin isminin hatıralarda görsel olarak da kalmasını sağlayacak. Bu proje, ALKÜ’yü temsilen logomuzun ve ismimizin anıldığı birçok yerde hafızalarda kalması için yapılacak en iyi projelerden biri oldu. Farklı yerlerde farklı insanlara ulaşabilmek için çeşitli yollar deniyoruz. ALKÜ Store mağazamızın açılması, bu alandaki elimizi daha da güçlendirecek. Böyle bir çalışmanın faaliyete geçmesi hepimizi gururlandırdı. ALKÜ Store mağazamızın üniversitemizin tanıtılmasına büyük katkı sunmasını diliyorum. Emeği geçen tüm personelimizi tebrik ediyorum. ALKÜ Store tüm camiaya hayırlı olsun." dedi.

Açılış Sonrası Yoğun İlgi

Açılış sonrasında Rektör Türkdoğan ve katılımcılar, mağazadaki ürünleri inceledi ve hatıra amaçlı beğendikleri ürünleri satın aldılar. ALKÜ 4. sınıf öğrencilerinden İsmail Doğan, ALKÜ Store mağazasını çok beğendiğini ve böyle bir mağazanın açılmasının öğrenciler için önemli olduğunu ifade etti. ALKÜ Store'daki ürünleri merak eden personel ve öğrenciler, gün boyu mağazayı ziyaret etti.

Tsr06248638371269372016046-2

ALKÜ Store, üniversite öğrencileri ve personeli için yeni bir alışveriş merkezi olma özelliği taşıyor. Mağaza, öğrencilerin ve personelin ALKÜ logolu ürünlere kolayca erişebilmesini sağlıyor ve üniversite kimliğini yansıtan ürünleriyle dikkat çekiyor.

Editör: Hüseyin Kalaycı