Alanya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ALSİAD), yaz sezonunu üyeleriyle birlikte coşkuyla karşıladı. Snowdrop Restoran’da düzenlenen Yaza Merhaba Partisi, ALSİAD üyelerini bir araya getirerek keyifli ve unutulmaz bir gece yaşattı.

Gece Başkanın Konuşmasıyla Başladı
ALSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Cezirioğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayan gece, derneğin faaliyetlerinden ve gelecekteki projelerinden bahsedildi. Cezirioğlu, konuşmasında üyelerin birbirleriyle olan dayanışmasının ve işbirliğinin önemine vurgu yaptı. Ayrıca, derneğin başarılarına değinerek, birlikte daha büyük hedeflere ulaşacaklarının altını çizdi.

Yat Limanı Kavşağında Kazasız Gün Geçmiyor Yat Limanı Kavşağında Kazasız Gün Geçmiyor

Yeni Üyelere Hoş Geldin
Etkinliğin önemli anlarından biri, ALSİAD’a yeni katılan üyelerin tanıtılmasıydı. Yüksek Mühendis Pınar Vural Özbudak ve yiyecek-içecek sektöründe çeşitli işletmeleri bulunan Serkan Topal’a üyelik beratları takdim edildi. Özbudak ve Topal, derneğin gelecekteki projelerine katkı sağlamaktan duydukları heyecanı dile getirdi. Yeni üyelerin katılımı, ALSİAD'ın büyüme ve gelişme yönündeki kararlılığını bir kez daha ortaya koydu.

Canlı Müzik ve Sohbet Dolu Bir Gece
Gecenin ilerleyen saatlerinde üyeler, canlı müzik eşliğinde keyifli vakit geçirdi. Restoranın şık ve rahat atmosferi, katılımcıların birbirleriyle kaynaşmasını sağladı. Sohbetlerin ve samimi anların yaşandığı gece, ALSİAD üyelerinin iş dışındaki sosyal ilişkilerini pekiştirdi.

Whatsapp Image 2024 06 07 At 18.54.10Whatsapp Image 2024 06 07 At 18.54.10 (1)

Editör: Muhittin ALP