Alanyaspor Başkan Vekili Bilal Gömeç, Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Açıkalın, Alanyaspor Eskrim Şubesi Başkan Yardımcısı Hasan Öner, Eskrim Takımı Antrenörü Leyla Azizova, Alanya Hasan Çolak Anadolu Lisesi Müdürü Adem Gökbelen, sporcunun babası Mehmet Erol Çevik ve annesi Züleyha Erolçevik de eşlik etti.

5. ULUSLARARASI REKREASYON VE SPOR YÖNETİMİ KONGRESİ’NDE ALKÜ YİNE SAHNEDEYDİ 5. ULUSLARARASI REKREASYON VE SPOR YÖNETİMİ KONGRESİ’NDE ALKÜ YİNE SAHNEDEYDİ

2

Gençler ve Yıldızlar Eskrim Dünya Şampiyonası’nda yıldız erkekler epe kategorisinde dünya şampiyonu olarak altın madalya kazanan milli sporcumuz Doruk Erolçevik’i ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden ve ziyareti için teşekkür eden Başkan Özçelik, spor ve sporcunun her zaman destekçisi olduğunu belirtti. Başkan Özçelik, genç sporcumuza başarılarının devamını dileyerek, elde ettiği önemli başarıdan dolayı tebrik etti.

Başkan Vekili Bilal Gömeç ise Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik’e görevinde başarılar dileyerek, desteklerinden ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.