Alanya’nın en büyük yayla festivallerinden olan Çamlıcalılar Derneği’nin düzenlediği 19. Tokar Yayla Şenliklerine hafta sonu gerçekleştirildi. İki gün süren şenliklerin her iki gününe de katılan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, vatandaşlar tarafından büyük sevgi gösterisi gördü.
Dün akşam saatlerinde şenlik alanına gelen Başkan Yücel, havai fişekler ve pankartlar ile karşılandı. Başkan Yücel, daha sonra ünlü sanatçı Gülben Ergen konserini takip etti. Gülben Ergen’e teşekkür plaketini Başkan Yücel verdi ve “Bizi burada yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim.” dedi.
BAŞKAN YÜCEL’E BÜYÜK SEVGİ SELİ
Şenliklerin ikinci gününde Başkan Yücel’e şenlik alanına gelirken yaklaşık 100 araçlık bir konvoy eşlik etti. Belediye Meclis Üyeleri, bölge muhtarları ve vatandaşların oluşturduğu konvoyla şenlik alanına gelen Başkan Yücel, festival alanındaki vatandaşlar tarafından büyük sevgi gördü. Vatandaşlar Başkan Yücel ile fotoğraf çektirirken, bölgeye yapılan yatırımlar için de Başkan Yücel’e teşekkür ettiler. 
BAŞKAN YÜCEL: SİZLERLE BİRLİKTE OLMAKTAN BÜYÜK MUTLULUK DUYUYORUM”
Şenliklerin ikinci gününde ünlü sanatçılar Hakkı Bulut ve Elif Buse Doğan sahne alarak vatandaşlara unutulmaz bir müzik şöleni sundular. Başkan Yücel’de şenlik alanını dolduran binlerce vatandaşa seslenerek, “Torosların yiğitleri, Torosların güzel insanları, Torosların şerefli onurlu insanları, bugün sizlerle birlikte olmaktan duyduğum mutluluğu ifade ediyorum, hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum, hoş geldiniz şerefler verdiniz. Tabi ki pandemi bizden çok şeyler götürdü ama bizler de sosyal ihtiyaçlarımızı tekrar hep birlikte yerine getirmeye çalışıyoruz. Aşağılarda, sahilde etkinlik yapmak rahattır ama dağların başında, Torosların başında etkinlik yapmak çok zordur. Bugün bu etkinliği yapan başta Çamlıcalılar Dernek Başkanımız Şeref Başkana, Yönetim Kuruluna, burada bizim güvenliğimiz sağlayan kolluk kuvvetlerimize, belediye personelimize, sponsorluk yapan herkese sizlerin huzurunda çok teşekkür ediyorum. Biz bundan önce de buralardaydık, bugün de buradayız, Allah izin verirse gelecek yıllarda da hep birlikte yine beraber olacağız. Biliyorsunuz ki her zaman sizlerle olmaktan, sizlerle yaşamaktan, aynı kaderi paylaşmaktan hep gurur duyduk. Hepinize de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gelecek yıllarda daha da güzellerde çıtasını daha da yukarı çıkarak etkinliklerde buluşmak dileğiyle hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” dedi.
Şenlik konserlerin ardından ağalık yarışı ile devam etti. Bu yılın ağası Avni Erdoğan yeniden ağa seçilirken, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e destekleri için teşekkür etti. Yapılan çekiliş ile şenlikler sona erdi.