Ziyaret esnasında 2. Başkan Kamil Köseoğlu, Asbaşkan Ahmet Paşaoğlu, Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu ve Alanya Belediye Başkan Danışmanı Sadık Dizdaroğlu da hazır bulundu.

Destek ve Başarı Dilekleri

Başkan Özçelik, kulüp başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle yaptığı sohbet sırasında, Alanyaspor’un Alanya’nın tanıtımında çok önemli bir yere sahip olduğunu vurguladı. Özçelik, "Alanya’mızın tanıtımı için çok önemli bir yere sahip olan, gururumuz Corendon Alanyaspor’umuza yeni sezonda başarılar diliyorum. Alanya Belediyesi olarak her zaman kulübümüzün yanında olacağız," ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'nin Gözleri Alanyasporlu Yıldız Oğuz Aydın'da Fenerbahçe'nin Gözleri Alanyasporlu Yıldız Oğuz Aydın'da

Başkan Çavuşoğlu’ndan Teşekkür

Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Özçelik’e teşekkür etti. Çavuşoğlu, Özçelik’e Alanya’nın simgesi olan çift başlı kartal işlemeli tablo hediye ederek, Alanya Belediyesi'nin desteklerinden dolayı minnettarlığını ifade etti.

Bu anlamlı ziyaret, Alanya’nın sportif ve kültürel değerlerine verilen önemin bir göstergesi olarak değerlendirildi. Belediye ve kulüp arasındaki güçlü işbirliği, Alanyaspor’un başarısının arkasındaki önemli desteklerden biri olmaya devam ediyor.

Muhabir: Şeymanur İrem DURAK