Antalya Polisi Tarafından Tarihin En Büyük Kaçak Alkol Operasyonu! Antalya Polisi Tarafından Tarihin En Büyük Kaçak Alkol Operasyonu!

Sili, bu tatilin hem vatandaşların rahatça tatil yapabilmesi hem de turizm piyasasının canlanması açısından olumlu bir karar olduğunu vurguladı.

Turizm Sektöründe Bayram Hareketliliği

Bayram tatilinin uzatılmasıyla birlikte otellerde sezon doluluklarının artacağını ifade eden Burhan Sili, "Bayram tatilinin uzatılması, turizm sektörü için büyük bir fırsat. Otellerimizin sezon dolulukları bayram dönemiyle birlikte başlayacak görünüyor. Bizler de bu talebi karşılamak, tüm paydaşlarımızla birlikte şehrimize gelen yerli ve yabancı misafirlerimizi güzel bir şekilde ağırlamak için hazırlıklarımızı yapıyoruz” dedi.

Hazırlıklar Tamam

Sili, turizm sektörünün tüm paydaşları ile birlikte bayram tatilinde Alanya'ya gelecek misafirleri en iyi şekilde ağırlamak için hazırlıklarını tamamladıklarını belirtti. "Tatilin uzatılması, hem sektöre hareketlilik kazandıracak hem de vatandaşlarımızın tatil planlarını daha rahat yapmalarını sağlayacak," diye ekledi.

Bu gelişme, turizm işletmeleri ve oteller için önemli bir ekonomik katkı sağlarken, tatilciler için de keyifli bir bayram dönemi geçirme fırsatı sunacak.

Muhabir: Şeymanur İrem DURAK