CHP Alanya Kadın Kolları Seçimlerinde Ümran Aykut Yeniden Başkan Seçildi CHP Alanya Kadın Kolları Seçimlerinde Ümran Aykut Yeniden Başkan Seçildi

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Antalya İl Başkanlığı yerel seçim çalışmalarına start verdi. DEVA Partisi Antalya İl Başkanı Özlem Arlıer ve ekibi aday adayları ile birebir görüşmelere başladı. 

Ehliyet ve liyakat öncelikli bir süreç yönettiklerini ifade eden Arlıer “Ekim ayında başlamayı düşündüğümüz aday adayları ile görüşme sürecini, gelen yoğun talepler sonrası eylül ayına çekmiş bulunuyoruz. Siyasetten umudunu kesmiş vatandaşlarımız partimizi alternatif yol olarak görüyor. Yerel seçimlerde DEVA Partisi nitelikli adayları ile iktidar ve muhalefete karşı iddialı rekabet içerisinde olacak” dedi. 

Aday çıkarma konusunda “Öncelikli hedefimiz isteğimiz tüm ilçelerimizde liyakatli aday çıkarmak. Çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz. Yaptığımız çalışmalar birçok ilçemizde yerel seçimin bıçak sırtı olduğunu gösteriyor. Konu Antalya, kapımız herkese sonuna kadar açık, Antalya’mız için neler yapabiliriz beraber konuşalım” dedi.

Editör: Haber Merkezi