banner113

ANOTHER WORLD SİTENİN YÖNETİCİSİ MORTEZA FARD: İDDİALAR ASILSIZDIR. TÜRKLÜĞÜMÜ KARALAMA AMACINDAN İBARETTİR!

banner106

Another world sitesi Morteza Fard, Manşet Alanya Gazetesinde yayınlanan, site yöneticisinden görülmemiş uygulama şeklindeki habere açıklama geldi

ANOTHER WORLD SİTENİN YÖNETİCİSİ MORTEZA FARD: İDDİALAR ASILSIZDIR. TÜRKLÜĞÜMÜ KARALAMA AMACINDAN İBARETTİR!
03 Kasım 2023 Cuma 15:27

banner108
banner238


Fard yaptığı açıklamasında şunları kaydetti. 
02.11.2023 tarihinde bazı yayın organlarının ve şahısların yapmış olduğu gerçeği yansıtmayan haberleri sebebiyle bu açıklamayı yapma ihtiyacı duyulmuştur ; 
AZERBAYCAN TÜRKÜYÜM
Öncelikle sözlerim  saygıdeğer Türk milletine ve Alanyalı hemşehrilerimedir. Asılsız haberler ile adımı karalayarak prim yapmaya çalışan bazı kişilerin ve yayın organlarının asılsız iddalarına cevap vermeden önce kendimi tanıtmak istiyorum . Ben annesi Şahin atası Feridun olan Şemsi Tebrizinin diyarında doğmuş bir Azerbaycan Türküyüm ve ana yurdum Tebriz'dir. Ben Türklük uğruna savaş vermiş bir insanım.  Ben aslen Türk olmaktan onur duyan bir Türk vatandaşıyım.
Uyruğumu kullanarak beni ötekileştirmeye çalışan ve hakkımda asılsız haberler veren kişiler ve bunu yayınlayan haber grupları yüce türk yargısı önünde hesap verecektir .
ASILSIZ İDDİALAR
Ortaya atılan iddiaların hepsi asılsız ve değiştirilerek, algı yaratmak amacıyla ortaya atılan yalanlardır. Hakkımda  konuşanların hepsini, beyanlarını ispata davet ediyorum. Bazı sitelerde ve sosyal medya platformlarında haber paylaşımı yapan kişilerinde bir haberi yayınlamadan, bir insanı karalamadan önce o bilginin gerçekliğini araştırmalarını öneriyorum. 
PTT ARACILIĞIYLA ULAŞTIRILDI
Otoparkların satılması gibi bir iddia yalandır asılsızdır. Toplantının bilinmeyen uzak yerlerde yapılması yöneticinin keyfi uygulamalar yapması gibi ortaya atılan iddaların hepsi asılsızdır. Toplantı davet mektupları ve toplantı adresi tüm kat maliklerine PTT aracılığı ile Resmi olarak yapılmıştır. Site de yapılmış olan işlemler ise Kat Malikleri genel kurul toplantısında sitemizde yaşayan kat maliklerinin önerileri ve oylarıyla yapılmıştır. 
HAYATIN OLAĞAN AKIŞI
284 hanenin, 5 adet havuzun, 10 personelin 7 gün hizmet veren Türk hamamının ve sayısız aktivitenin bulunduğu bir site de aidatlara zam yapılması hayatın olağan akışına aykırı değildir. Emsal sitelerin aidat oranları ile karşılaştırıldığında aidatların yüksek  olmadığı anlaşılacaktır. Otoparkın 20 araçlık kısmının site maliklerine kiraya verilmesi ve gelirinin, aidat miktarını düşürmesi, site yaranına kullanılması kat malikleri toplantısında oyçoğunluyla kararlaştırılmıştır. Ve her türlü işlem makbuz ve faturalar ile ispatlıdır ki ortaya asılsız iddalar atan şahıs sitemizde kat maliki dahi değildir. 
TÜRKLÜĞÜMÜ KARALAMA AMACINDAN İBARETTİR
Ortaya atılan iddialar; Olayların çarpıtılarak tarafıma iftira atma, şahsımı, Türklüğümü karalama amacından ibarettir. İddia sahiplerini söylemlerini ispata davet ediyor ve tamamı hakkında gerekli hukuki işlemlerin yapılacağını bildiriyorum.
Ayrıca bu sitede herşeye demokratik bir şekilde toplantı yapılarak istişare edilerek kat malikleri ile birlikte karar verilmektedir. 28.10.2023 tarihinde bu kişilerin söylemleri üzerine sitede bir toplantı yapılmıştır. Tüm kat malikleri ve ortaya bu asılsız iddaları atan şahıslar toplantıya kat malikleri huzuruna davet edilmiştir.
KAT MALİKLERİN HUZURUNA ÇIKMAYI REDDETTİLER
Ancak bu şahıslar site de yaşayan kat malikleri huzuruna çıkmayı reddetmiş ve toplantıya katılmamışlardır.  Yapılan toplantının fotoğraflarını da sizlerle paylaşıyorum. Haber sitelerinin kat maliklerini mağdurmuş gibi göstermeleri 8-9 kişinin asılsız söylemi ve  tamamen yanıltma,  karalama çabasından ibarettir. Ayrıca bu iftira ve karalamalar 284 hanenin bulunduğu 700 den fazla kişinin yaşadığı  sitemizde ki diğer insanların da hak ve yaşamlarına saldırıdır.

banner109
banner110
banner111
banner112
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.