Alanyaspor Teknik Direktörü Fatih Tekke, "Seneye bizim için de Alanyaspor için de hayırlısı olsun" 

Metpack Alanya Stars Kadın Hokey Takımı Avrupa Şampiyonu Oldu Metpack Alanya Stars Kadın Hokey Takımı Avrupa Şampiyonu Oldu

TEBRİK EDİYORUM
Tekke, "Sezonun son maçı Akdeniz dersisiydi. Antalyaspor'a karşı üstün oynadığımız bir maçtı. Çok gol pozisyonuna girdik. Oyuncularıma sezon boyunca gösterdikleri performans, antrenman yapabilme yeteneğini iyi geliştirdiğimiz için ve buna da karşılık verdikleri için, söyleneni hemen hemen yapmaya çalışan bir ekibimi tebrik etmek istiyorum"
SIKINTI GÜNLER OLDU
Tabiki camia olarak zorlu ve sıkıntı anların olduğunun altını çizen Tekke "Fakat bunları camia olarak aştık. Allah da lütfetti bize. Çok daha fazla puan toplayabilirdik ama hedefimiz ligde kalmaktı. İlk geldiğimde maalesef kötü başladık. Çok şükür lig bitmeden 5-6 hafta önce kümede kalmayı garantiledik. Sonrasında verdiğimiz mücadele ile takımın geldiği noktayı görebilmek açısından çok özel bir örnek. 
HAYIRLISI OLSUN
Oyuncularımın hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bize 7-24 hizmet eden arkadaşlarımıza, aşçılar, bekçiler, saha görevlilerine şükranlarımı sunuyorum. Bizim için çok güzel bir sezon bitti. Seneye bizim için de Alanyaspor için de hayırlısı olsun” diye konuştu.
 

Editör: Hüseyin Kalaycı