Turizmde 'Pahalıyız' Tartışması Turizmde 'Pahalıyız' Tartışması

Toplantıya, Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, ALTSO Başkanı Eray Erdem ve çok sayıda kooperatif üyesi katıldı.

Genel Kurulda Süreç Değerlendirildi

ALTSO Başkanı Eray Erdem, genel kurulda yaptığı konuşmada, kooperatifin mevcut durumu ve gelecek planları hakkında bilgi verdi. Kooperatif üyelerinin görüş ve önerilerini dinleyen Erdem, toplantının oldukça verimli geçtiğini belirtti. Başkan Erdem, konuşmasında şunları söyledi:

"Kooperatif üyelerimiz ile gelinen son noktayı paylaşıp, süreç ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Güzelbağ Mahallemize sanayi sitemizi kazandırmak için Alanya Belediye Başkanımız Osman Tarık Özçelik ile de yapılacak çalışmaları birlikte yürütme konusunda görüş birliğine vardık. Kıymetli Başkanımıza ve kooperatif üyelerimize genel kurulumuza katılımlarından dolayı, Kooperatif Başkanımız Mahmut Köse ve yönetimine verdikleri emeklerden dolayı teşekkür eder, genel kurulumuzun Alanya’mıza hayırlı olmasını temenni ediyorum."

Manset Alanya 83

Birlik ve Beraberlik Mesajı

Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik de genel kurulda yaptığı konuşmada, Alanya’nın birlik ve beraberlik içinde çalışarak projeleri hayata geçireceğini ifade etti. Başkan Özçelik, projelerin başarıyla tamamlanması için el birliğiyle çalışacaklarını vurguladı.

Toplantıya Katılım Yoğundu

Genel kurul toplantısına, kooperatif üyelerinin yoğun katılımı dikkat çekti. Toplantıda, Güzelbağ Sanayi Sitesi’nin geleceği ve yapılacak çalışmalar hakkında detaylı bilgilendirmeler yapıldı. Kooperatif üyeleri, projeyle ilgili görüş ve önerilerini paylaşarak, sürecin daha verimli bir şekilde ilerlemesine katkıda bulundular.

ALTSO İmalatçılar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nin 2023 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı, Alanya’nın sanayi alanındaki gelişimine katkı sağlayacak önemli kararların alındığı bir platform oldu. Toplantının sonunda, projelerin hızlı bir şekilde hayata geçirilmesi için alınan kararlar doğrultusunda çalışmaların başlayacağı belirtildi.

Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik ve ALTSO Başkanı Eray Erdem, kooperatif üyelerine teşekkür ederek, genel kurulun Alanya’ya hayırlı olmasını diledi.

Muhabir: Şeymanur İrem DURAK