Toplantıya, İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat, Milli Eğitim Şube Müdürü Hayri Sertgöz ve Belediye Zabıta Müdürü Naci Uzunsakal da katıldı. Toplantıda, sınavın gerçekleştirileceği okulların ve çevrelerinin güvenliği, ulaşım düzenlemeleri, trafik önlemleri ve görevli kurumlar arasındaki koordinasyon konuları masaya yatırıldı.

Kaymakam Ürkmezer, sınava girecek öğrencilere başarı dileklerinde bulunarak şunları söyledi: “Pazar günü gerçekleştirilecek olan LGS sınavında ilçemizde 12 okulda 3.602 öğrencimiz sınava girecek. İki oturum olarak gerçekleştirilecek olan sınavın sakin ve güvenli bir ortamda geçmesi için tüm kurumlarımızla iş birliği yaparak gereken tüm tedbirleri aldık. Öğrencilerimizin sınava sakin ve sessiz bir ortamda girebilmeleri için vatandaşlarımızdan gürültü çıkaracak ve rahatsız edici davranışlardan kaçınmalarını rica ediyoruz. Sınava girecek öğrencilerimize başarılar diliyorum.”

Antalya ve İlçelerinde İl Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi Antalya ve İlçelerinde İl Afet ve Acil Durum Koordinasyon Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Toplantıda alınan kararlarla, sınav günü ilçede güvenlik ve huzurun sağlanması için gerekli tüm hazırlıkların tamamlandığı bildirildi. Kurumlar arasında sağlanan koordinasyon sayesinde sınavın sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Editör: Hüseyin Kalaycı