Ankara'da yaşayan çocuklarını görmeye giden 19 ve 20. Dönem DYP Antalya Milletvekili rahmetli Hayri Doğan'ın eşi Hicran Doğan, Alanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Hüseyin Doğan, dünürleri Mehmet ve Rukiye Uysal, dün sabah saatlerinde Ankara'ya giderken kullandıkları araç Konya'ya 100 kilometre kala sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi refüje çarparak durabildi. 

ALANYA'DA GAZİNOYA DÖNEN ÇAY BAHÇESİ TAHLİYE EDİLDİ. 1.5 YILDIR İHALESİZ İŞLETİLİYORMUŞ! ALANYA'DA GAZİNOYA DÖNEN ÇAY BAHÇESİ TAHLİYE EDİLDİ. 1.5 YILDIR İHALESİZ İŞLETİLİYORMUŞ!

Çevredeki sürücüler durumu 112 acil servis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Hicran Doğan ve Mehmet Uysal'ı Konya Şehir Hastanesine kaldırırken, Rukiye Uysal ve Hüseyin Doğan'ın sağlık durumlarını iyi olduğu öğrenildi. Hicran Doğan kaburgasında kırık olduğundan yarın ameliyata alınacağı ve Mehmet Uysal'ın ise omzunda kırık olmasından ötürü platin takıldığı öğrenildi. 

Aile, Ankara'da yaşayan Hakimler Savcılar Kurulu Başmüfettişi Cehdi Cihan Sezen ve Derya Doğan çiftini görmeye gittikleri öğrenildi. Manşet Alanya Ailesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.