9 yılı geride bırakmanın haklı gururu ile Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yılında siz değerli okurlarımızın karşısında olmak bizim için hem heyecan hem de bir gurur vesilesi.

MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan'dan CHP'li Haydar Uyar'a Sert Tepki MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan'dan CHP'li Haydar Uyar'a Sert Tepki

Manşet Alanya Gazetesi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devlet ve milletten yana doğruların tarafında objektif bir yayın çizgisiyle istikrarlı bir şekilde yaşatmaya devam edecektir. 
Tarafsız, doğru ve güvenilir habercilik anlayışımız ile kamuoyu arasında bir iletişim köprüsü olma misyonumuzla yayın hayatımızı sürdürüyoruz.

Bağımsızlığımızdan aldığımız güçle, Gazeteci Hüseyin Kalaycı'nın 33 yıllık mesleğinden edindiği tecrübesiyle gazetecilik yapmaya, okurlarımıza en doğru ve en güncel haberleri ulaştırmaya, Manşet Alanya Gazetesi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Taşıdığımız sorumluluğun gereği olarak önümüzdeki dönemde de daha iyiye, daha mükemmele ulaşmak için kendimizle yarışarak, çıtayı her geçen gün yükseltmenin çabası içinde olacağız. Hayatımızı, halka hakikatleri anlatmak yolunda harcıyoruz. 
Manşet Alanya medya kuruluşumuza ilan ve reklamlarıyla destek olan bütün kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyoruz. 

Birlikte daha nice yıllara…

Editör: Hüseyin Kalaycı