Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen “ Bebek Dostu Hastane” ve “Bebek Dostu Yeni doğan Yoğun Bakım”  denetimlerinden başarıyla geçen Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Doç. Dr. Yılmaz Güler ve yönetim ekibi; denetime tabi tutulan ünitelerin birim sorumluları ile toplantıda bir araya geldi. 

Alanya'da Artan Sıcaklık, Sokak Hayvanları İçin Tehlike Arz Ediyor: Su Kaplarını Unutmayalım! Alanya'da Artan Sıcaklık, Sokak Hayvanları İçin Tehlike Arz Ediyor: Su Kaplarını Unutmayalım!

4A56D1B0 9056 430B 9264 83E70Fe08B18

Denetimin değerlendirildiği toplantı sonrası Başhekim Doç. Dr. Güler, birim sorumlularına tüm ekip çalışanları adına ı teşekkür belgesi verdi. Doç. Dr. Yılmaz Güler, “Bu denetimler sayesinde hastanemizden alınan sağlık hizmetlerinde eksiklerimizi ve doğrularımızı görebilmekte ve ona göre değerlendirmekteyiz. Hastanemizin aldığı bu puan tüm personelimizin özverili çalışmalarının yansımasıdır. Bu duygu ve düşüncelerle hastanemiz adına emek harcayan tüm çalışanlarımıza gönülden teşekkür ederek onlara teşekkür belgesi taktim etmek istedik. “ diye konuştu.

Editör: Hüseyin Kalaycı